کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر آموت و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اتاق

نسخه الکترونیک کتاب اتاق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

رمان «اتاق» نوشته‌ی اما دون اهو است.این رمان مدت کمی بعد از انتشارش مورد استقبال گسترده‌ای قرار گرفت و جوایز بسیاری را نیز کسب کرد. موفق شد به فهرست نهایی بوکر ۲۰۱۰ راه یابد و سه هفته بعد عنوان رمان برتر نویسندگان راجرز کانادا را از آن خود کند. از طرفی خیلی زود به صدر جدول پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌ تایمز راه یافت؛ رمانی که جوایز فرماندار کل کانادا و راجرز رایترز را نیز کسب کرد و همچنین در سال ۲۰۰۵ فیلمی از روی این کتاب ساخته شده است.
در قسمتی از کتاب می‌خوانیم:
دستم را از دهانم بیرون می‌کشد: «باز که داری انگشتت رو می‌جوی!»
«متأسفم». می‌نشینم روی دست بد. «یک بار دیگه صدام کن آقای پنج ساله.»
می‌گوید: «باشه، آقای پنج ساله، حالا یا بعدا.»
می‌پرم روی ننویی تا ساعت را نگاه کنم. ۱۴ :۷ دقیقه را نشان می‌دهد. می‌توانم توی گهواره اسکیت‌سواری کنم بدون تکیه دادن به مامان، بعد با خوشحالی برمی‌گردم زیر پتو.
ـ کی می‌تونیم هدیه‌ها رو باز کنیم؟
مامان می‌پرسد: «از هر راهی که جالب‌تر باشه، می‌تونم برات انتخابش کنم.»
ـ حالا من پنج ساله هستم، خودم می‌خوام انتخاب کنم.
دوباره انگشتم توی دهانم است. می‌گیرم زیر چانه‌ام و قفلش می‌کنم.
ـ خودم انتخاب می‌کنم، حالا.
چیزی را از زیر متکا بیرون می‌آورد، فکر کنم تمام شب آنجا پنهان بوده. یک کاغذ لوله‌شده با نوار بنفش رنگی دورش که از هزاران شکلات شب‌های کریسمس ما درست شده.
مامان می‌گوید: «بازش کن، آروم.»

  • دسته بندی: رمان خارجی
  • ناشر: نشر آموت - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.88 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۶۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب اتاق در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

سرانجام تموم شد، و قسمت جالبش برای من فقط تفاوت رفتاری و حسی جک و مادرش نسبت به اتاق بود. دلبستگی جک به اتاق و متعلقاتش از یکطرف، انزجار مادرش از همون چیزها از طرف دیگه. در تمام طول داستان تفاوت نگرش بچه و مادر کاملا قابل مشاهده است ولی توی فصل آخر که موضوع اصلی به اتاق بر میگرده این تفاوت خیلی چشمگیر تره و فکر میکنم همه چی بر میگرده به روزگار کودکی و رمز و رازهاش
در 2 روز پیش توسط لی لا سهی
کلیت داستان شاید هیجان انگیز باشه ولی جزئیات و روایت کردنش بسیار کند و حوصله سر بر هست. شاید دیدن فیلمش بهتر از خوندن کتابش باشه، بخصوص از لحاظ صرفه جویی در وقت
در 5 روز پیش توسط لی لا سهی
کتاب با روایت بچه پنج ساله ایه که بدلایلی با محدودیت های خاص در یک اتاق بزرگ میشه و وقتی وارد دنیای بیرون میشه همه چیز براش اعجاب انگیز و ترسناکه. داستان متفاوتی داشت.اما شاید بخاطر داستان قوی و همذات پنداری زیاد با شخصیت داستان کمی با خوندنش عصبی شدم. ولی دوسش داشتم.
در 2 هفته پیش توسط moz...ari
سال ٢٠١٥ از کتاب اقتباس سینمایى شد نه ٢٠٠٥. خلاصه نویستونو عوض کنید اطلاعات غلط میده به مردم.
در 2 هفته پیش توسط فرانى
اینکه از زبان یک بچه نوشته شده باعث میشه تا اواسط کتاب همه چی یکنواخت باشه ولی بعدش اوضاع بهتر میشه و تقریبا اواخرش بهترین قسمت داستان
در 1 ماه پیش توسط katayoon ahmady