در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۱۰,۰۰۰ تومان
6.00 $

درباره کتاب

این کتاب در ادامه رمان پرفروش «من پیش از تو» توسط جوجو مویز نوشته شده و به همان اندازه مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.
در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:
«لوسیا کلارک، دختر پرستاری که درِ دنیای بزرگتری به رویش گشوده شده است، می‌رود تا زندگی را از سر بگیرد و آهنگی دیگر از بودنِ خویش بنوازد. لوسیا که اینک تحول عظیمی در او رخ داده است، با تجربه جدیدی رو به رو می‌شود و شرایط به گونه‌ای رقم می‌خورد که یک بار دیگر در آزمون زندگی شرکت می‌کند و بر سر دوراهی می‌ایستد. در نهایت مجبور می‌شود انتخابش را بکند و شاید این بزرگترین تصمیم زندگی‌اش باشد که ...
جوجو مویز، روزنامه‌نگار و نویسنده انگلیسی متولد 1969 لندن، فارغ‌التحصیل دانشگاه لندن و یکی از معدود نویسندگانی است که دو بار موفق شده جایزه داستان بلند رمانتیک سال را از انجمن رمان نویسان رمانتیک دریافت کند. وی که حدود ده سال برای روزنامه ایندیپندنت مقاله نوشته، سال‌هاست که فقط به نوشتن می پردازد. رمان «من پیش از تو» به قلم جوجو مویز در صدر پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار دارد و اقتباس فیلم سینمایی آن با نقش‌آفرینی دو بازیگر سرشناس انگلیسی، امیلیا کلارک و سام کلافین ساخته شده است.»

نظرات کاربران

دوستان عزیزم.میدونم نظر کاربرها خیلی برای خرید مهم هستش. پس مفصل توضیح میدم. من تمام کتاب های جوجو مویز رو خوندم. از نظر من میوه خارجی , یک به علاوه یک و پیش از تو فوق العاده بودن, من عاشق میوه خارجی شدم. ولی بر خلاف نظرهایی که اینجا خوندم ترجیح دادم پس از تو رو بخونم.به نظرم اگر بخونیدش مثل من پشیمون میشید که خاطره خوب کتاب پیش از تو براتون کم رنگ میشه.چون به نظر زیادی کش اومده. ممنونم از فیدیبو ?
در 4 روز پیش توسط mah...908
خیلی عالی بود. یاد داد به من که بعد از شکست هم عشق هست و نباید ناامید شد و باید زندگی خود را ساخت...
در 7 روز پیش توسط نازنین tgzd
معرکست
در 2 هفته پیش توسط armin nosrati
روانی داستان و سبک نگارش خانم مویز را بسیار دوست دارم. آنقدر داستان روان و طبیعی پیش میرود که گاه فراموش میکنم این واقعی نیست و فقط یک داستان است.
در 2 هفته پیش توسط آتوسا حسینی
جذابیت اصلی کتاب در این است که سرنوشت شخصیت های داستان من پیش از تو را ادامه می دهد، ایده مشکلات نوحوانان هم به حد کافی خوب است، در کل ارزش خواندن دارد. نمره من ۶.۵ از ده.
در 2 هفته پیش توسط فاطمه موسوی