کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر آموت و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

خدمتکار و پروفسور

نسخه الکترونیک کتاب خدمتکار و پروفسور به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

رمان خدمتکار و پروفسور ( ۲۰۰۳)، با نام اصلی معادله‌ی محبوب پروفسور، ابتدا در سال ۲۰۰۶ با عنوان نبوغ اعداد توسط یوسئی سوگاوارا به انگلیسی ترجمه شد اما این ترجمه هیچ گاه چاپ نشد و در سال ۲۰۰۸ بار دیگر این رمان با نام خدمتکار و پروفسور توسط اِستفن اِشنایدر ترجمه شد.
این رمان در ژاپن با استقبال مخاطبان مواجه شد به گونه‌ای که ظرف یک ماه پس از چاپ یک میلیون نسخه از آن به فروش رفت. در کتابنامه‌ی چاپ اصلی این رمان به کتاب مردی که فقط عاشق اعداد بود ( ۱۹۹۹)، زندگینامه‌ی ریاضیدان شهیر پاول اردوس (۱۹۹۶ ـ ۱۹۱۳)، اشاره شده است.

  • دسته بندی: ادبیات ژاپن ، داستان خارجی
  • ناشر: نشر آموت - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.34 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۴۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب خدمتکار و پروفسور در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

فوق العاده . برای علاقه مندان ریاضی پیشنهاد میکنم
در 4 هفته پیش توسط محمد فتاحی
بدک نبود
در 1 ماه پیش توسط گیسو .R
واقعا خوندنی و زیباس پیشنهاد میکنم بخونین
در 2 ماه پیش توسط moj...200
اگاوا قلم روان و جذابی دارد، آن قدر داستان را شیرین و روان روایت می کند که نمی‌شود کتاب را زمین بگذارید و از سویی، می‌شود کتاب را بدون تمرکز زیاد خواند، که البته در این روانی و آسانی خواندن، ترجمهٔ دکتر بهمنی حتما تاثیر دارد. اما داستان به گمان من، برای گروه سنی راهنمایی و اوایل دبیرستان نوشته شده و حتی به گمانم داستان با هدف چاپ در سال جهانی ریاضیات که اوایل قرن بیست و یکم بود نوشته شده، و هدف اصلی کتاب علاقمند ساختن خواننده نوجوان به ریاضیات و زیبایی هایش بوده و در کنار این روایت انسان دوستی و محبت بی‌چشمداشت به دیگران، به تنهایان و به سالمندان. دیدن فقر خدمتکار و ظلم‌هایی که به او می‌شود، برشی از جامعهٔ ژاپن است اما زن با روحی قوی و شکست‌ناپذیر که برخاسته از فرهنگ ژاپنی است از زندگی شکوه ندارد و تلاش می‌کند و از پا نمی‌ایستد و این آموزنده و زیباست. کتاب خوبی بود و به یاد ماندنی. دوستان حتما کتاب دیگر نویسنده، یازده داستان سیاه را بخوانید، در فیدیبو موجود است، قطعا داستان‌هایش برایتان جذاب و به یاد ماندنی خواهد بود
در 3 ماه پیش توسط ماراتن
بسیار عاااالی. اگر میخواین به ریاضیات علاقه مند بشید حتما بخونید. شخصیت پروفسور به اندازه‌ی اُوه جذاب و دوست داشتنی بود
در 4 ماه پیش توسط SM