در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.
۱۰,۰۰۰ تومان
6.00 $

درباره کتاب

این حق شماست که از یک زندگی عالی و فوق‌العاده برخوردار باشید.حق شماست که یک شغل دلخواه و پرشور یا هرچه را که دوست دارید یا آرزو می‌کنید،داشته باشید.این حق شماست که هرکاری را که دلخواهتان است،انجام داده و به نتیجه برسانید.شما حق دارید زندگی خانوادگی سعادتمندانه‌ای داشته و روابطتان با دوستان، سرشار از خوشی و شادمانی باشد.این حق شماست که آرزوهای خود را تحقق بخشید...تمام آرزوهای خود را!اگر مسافرت را دوست دارید حق‌تان است که سفر کنید.اگر دوست دارید تجارتی را شروع کنید حق‌ شماست که آن را عملی سازید.
اگر تمایل دارید هر هنر،ورزش،سرگرمی یا بازیی را بیاموزید،یا شروع به خواندن زبان ایتالیایی کنید،حق دارید که تمام آن کارها را انجام دهید.اگر می‌خواهید یک موسیقی‌دان،یک دانشمند،یک بازرگان،یک مخترع، یک بازیگر،یک پدر،یک مادر یا هرچه دوست دارید باشید،این حق شماست که بشوید!
در این کتاب می‌خواهم راه رسیدن به یک زندگی شگفت انگیز را به شما نشان دهم.شما یک حقیقت عجیب و حیرت آور در مورد خودتان،زندگی و جهان اطرافتان کشف خواهید کرد.زندگی آسانتر از آن چیزی است که فکر می‌کنید.
همان‌گونه که متوجه نحوه‌ی عملکرد زندگی می‌گردید،و نیز به درک نیرویی که در درون خود دارید نایل می‌شوید،به طور کامل معجزه‌ی زندگی را تجربه خواهید کرد و بعد به یک زندگی شگفت انگیز دست می‌یابید.
هم‌اکنون اجازه دهید تا معجزه در زندگی شما شروع شود.

نظرات کاربران

کتابای راندا برن عالیه
در 9 ماه پیش توسط حمید فتحی