فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کوئوت شاه‌کش – کتاب اول: نام باد (مجموعه ۳ کتاب)

نسخه الکترونیک کتاب کوئوت شاه‌کش – کتاب اول: نام باد (مجموعه ۳ کتاب) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

مجموعه ۳ جلدی نام باد

با خرید این بسته به جای پرداخت ۵۱۰۰۰ تومان قیمت نسخه چاپی و۳۰۰۰۰ تومان قیمت نسخه الکترونیک، تنها ۲۱۰۰۰ تومان پرداخت کنید.

پاتریک راتفوس ( -۱۹۷۳) نویسنده آمریکایی و عضو آکادمی فانتزی است. او به واسطه خلق مجموعه «کوئوت شاه‌کش» توانست تبدیل به یکی از مشهورترین نویسندگان فانتزی جهان شود.
پاتریک پس از خلق این مجموعه، موفقیت‌های زیادی به دست آورد که از جمله می‌توان به دریافت جایزه کوئیل در سال ۲۰۰۷، جایزه بهترین کتاب فانتزی سال ۲۰۰۷، جایزه دیوید گمل سال ۲۰۱۲ اشاره کرد. هم‌چنین این مجموعه توانست وارد فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز شود.
اما مهم‌ترین موفقیتی که بابت این مجموعه به‌ دست آورد، رتبه سوم بهترین رمان‌های فانتزی قرن بیست و یکم است.
دیگر کتاب‌های پاتریک؛ «صاعقه در درختان»، «ماجراهای شاهزاده خانم و آقای ویفل» و «جاده‌ای به لوینشیر» اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر این بسته را پس از دانلود نسخه نمونه بخوانید.

دانلود کتاب کوئوت شاه‌کش – کتاب اول: نام باد (مجموعه ۳ کتاب) در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

خود کتاب عالیه عضو بهترین کتابای فانتزی در حد نغمه آتش و یخ ولی ناشر برای درآمدهایی بیشتر هرکدام از جلدای کتابو به سه جلد مجزا تقسیم کرده برای تنبیه ناشرم که شده‌ترین متنم پر از سانسور بیجا و ترجمه نامناسبه
در 1 ماه پیش توسط aen...i21
ترتیب این کتاب ها چجوریه؟ ۱ نام باد ۲ ترس مرد فرزانه ۳؟؟؟ کلا ۳ تا کتابه؟ ظاهرا فیدیبو کتاب سوم رو نداره!
در 3 ماه پیش توسط ehs...chr
عالی بود. البته ترجمه ۲ جلد اول از کتاب اول رو دانلود کرده بودم و اون ترجمه فوق‌العاده بود. ترجمه اینجام خوب بود ولی اون عالی بود
در 4 ماه پیش توسط نجیم شهکی
طرح جلدی که برای این مجموعه انتخاب کردید طرح جلد انتشارات آذرباد هست هر کی ببینه فک میکنه ترجمه نشر آذرباد رو داره میخره در حالیکه ترجمه نشر بهنامه به نظرم بهتره درستش کنید
در 6 ماه پیش توسط m rg
کاش این قانون رعایت حق نشر یه کتاب (خرید اون) دو طرفه بود و ناشر هم به حق خواننده برای مطالعه ترجمه ای صحیح و بدون سانسور احترام میذاشت. در حال خوندن این مجموعه هستم فانتزی جذاب و گیرایی هست ولی ترجمه پر از سانسوره که فکر کنم انتشارات برای راحتر کردن کارش برای مجوز گرفتن و انتشار سریع کتاب بدون در نظر گرفتن کیفیت بوده. به متن اصلی وفادار نبوده و احترامی به شعور مخاطب نذاشته.
در 7 ماه پیش توسط Samin Ebrahimi