کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

چهار باغ: مربع ترکیب‌های میرزایحیی مدرس اصفهانی

نسخه الکترونیک کتاب چهار باغ: مربع ترکیب‌های میرزایحیی مدرس اصفهانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

شاعر در این مجموعه، با بیانی شیوا و رسا، وقایع تاریخی را به رشته‌ی نظم درمی‌آورد و با گوهرهایی خیره‌کننده از واژگان جذّاب و پرفروغ، توجه مخاطب را به موضوع جلب می‌کند؛ دست خیال او را می‌گیرد و با خود به روزگاران پیشین می‌برد و در این سیر، آدمی خود را بیرون از زمان و مکان فعلی خود می‌یابد که این هنر از هر سخنوری ساخته نیست. در میان راویان، تنها گروه انگشت‌شماری هستند که این‌گونه با قدرت معجزه‌ی کلام خویش، مخاطبان را تحت تأثیر بیان خود قرار می‌دهند.
در میان کسانی که به بیان مدایح و مناقب اولیا علیهم‌السلام از یک‌سو و از سوی دیگر به مصائب ایشان پرداخته‌اند، بی‌شک میرزا یحیی مدرس اصفهانی یکی از شاعرانی است که در این کار به توفیق چشم‌گیری دست یافته است.

دانلود کتاب چهار باغ: مربع ترکیب‌های میرزایحیی مدرس اصفهانی در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران