کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر نون و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بریت‌ماری اینجا بود

نسخه الکترونیک کتاب بریت‌ماری اینجا بود به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

یک روزِ دوشنبه در ماه ژانویه است. بریت‌ماری جلوی میزتحریری کوچک در دفتر کوچک ادارۀ کار نشسته. معلوم است که این هیچ ربطی به کارد و چنگال ندارد ولی نشانه‌ای است از اینکه هیچ‌چیز درست از آب درنیامده. کارد و چنگال را باید به ترتیب طبیعی‌اش توی کشو چید، چون زندگی هم باید طبیعی باشد. زندگی‌های طبیعی قابل عرضه هستند؛ آشپزخانه را تمیز می‌کنید، بالکن خودتان را دارید و از بچه‌ها مراقبت می‌کنید، و همۀ این‌ها بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید کار می‌برند. مثلاً، بالکن.
آدمی که زندگی طبیعی داشته باشد واقعاً توی ادارۀ کار نمی‌نشیند.
موهای زن جوانی که اینجا کار می‌کند مثل موهای مردها کوتاه است. خوب، مسلماً مشکلی نیست، معلوم است که مشکلی نیست. بریت‌ماری پیش‌داوری نمی‌کند. احتمالاً این مدل مو الان مد است، مطمئناً همین‌طور است. زن جوان به یک فرم اشاره می‌کند و لبخند می‌زند، انگار که عجله دارد.
«لطفاً اینجا اسمتون رو بنویسید، شمارۀ کارت ملی و آدرس!»
باید مشخصات بریت‌ماری ثبت شود. انگار تبهکار است. انگار آمده تا از آنجا یک شغل بدزدد.

  • دسته بندی: داستان خارجی
  • ناشر: نشر نون - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.66 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۸۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب بریت‌ماری اینجا بود در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

بریت ماری در ظاهر شخصیتی عجیب و غریب و وسواسیه ولی کمی که دقیق میشی متوجه میشی بریت ماری تکه ای از وجود خودته ، تکه ای از وجود خیلی از ماها ... اون بخش از وجودمون که همیشه نگرانه دیگران در موردش چه فکری میکنن !؟ اون بخشی که همه رو میبینه جز خودش ، دلسوز همه است جز خودش، اون بخش از وجودت که همیشه خودشو نادیده میگیره، رویاهاشو خط میزنه و .... و وقتی خوب این بخشو شناختی و حسابی ازش کفری شدی ، بریت ماری کم کم شروع به تغییر میکنه ، تغییری ناخواسته و دلچسب و همزمان تو باهاش تغییر دادن خودتو یاد میگیری و دقیقا این زیرکانه ترین هنر قصه نویسی بکمن هست که خواننده رو ترغیب میکنه حتی با وجود شروع کسالت بار داستانهاش, به دنبال کتابهای دیگرش بره. کتابهای خوب زیادی وجود دارن و این کتاب یکی از بهترین کتابهای خوب دنیاست .
در 2 روز پیش توسط آتوسا
قطعا کتابیه پر از درد و رنج و پر از شادی و عشق؛ کتابی که قبل از مرگ باید خوند!
در 5 روز پیش توسط SnegarZ
یه کتاب عالی، قدرت تغییر و اراده ، تاثیر جامعه روی فرد و اینکه تاثیر حتی یه نفرچطور میتونه روی جامعه تاثیر بزاره اگر از کتابهایی خوشتون میاد آروم و عمیق هستند خوندن این کتاب را بهتون توصیه میکنم
در 1 هفته پیش توسط مریم صفرزاده
این همون بریت ماری تو داستان (مادربزرگ سلام رسوند و گفت متاسف)هستش؟
در 1 هفته پیش توسط sas...ndu
کتاب بسیار عالی وزیبایی بود حتما بخونیدش بعد از مردی به نام اوه این بهترین کتابه
در 2 هفته پیش توسط ag....edi