در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۸,۰۰۰ تومان
5.00 $

درباره کتاب

یک روزِ دوشنبه در ماه ژانویه است. بریت‌ماری جلوی میزتحریری کوچک در دفتر کوچک ادارۀ کار نشسته. معلوم است که این هیچ ربطی به کارد و چنگال ندارد ولی نشانه‌ای است از اینکه هیچ‌چیز درست از آب درنیامده. کارد و چنگال را باید به ترتیب طبیعی‌اش توی کشو چید، چون زندگی هم باید طبیعی باشد. زندگی‌های طبیعی قابل عرضه هستند؛ آشپزخانه را تمیز می‌کنید، بالکن خودتان را دارید و از بچه‌ها مراقبت می‌کنید، و همۀ این‌ها بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید کار می‌برند. مثلاً، بالکن.
آدمی که زندگی طبیعی داشته باشد واقعاً توی ادارۀ کار نمی‌نشیند.
موهای زن جوانی که اینجا کار می‌کند مثل موهای مردها کوتاه است. خوب، مسلماً مشکلی نیست، معلوم است که مشکلی نیست. بریت‌ماری پیش‌داوری نمی‌کند. احتمالاً این مدل مو الان مد است، مطمئناً همین‌طور است. زن جوان به یک فرم اشاره می‌کند و لبخند می‌زند، انگار که عجله دارد.
«لطفاً اینجا اسمتون رو بنویسید، شمارۀ کارت ملی و آدرس!»
باید مشخصات بریت‌ماری ثبت شود. انگار تبهکار است. انگار آمده تا از آنجا یک شغل بدزدد.

نظرات کاربران

فیدیبوی عزیز لطفا برای کتاب های این نویسنده یه تخفیف بگذارید مخصوصا این کتاب من به شخصه از تون بابت این چند وقت که در تابستان کتاب های رایگان گذاشتین تشکر می کنم و برای بعضی از دوستان که طلبکارانه رفتار می کنند واقعا متاسفم خدا قوت خسته نباشید بابت همه زحماتی که می کشید.
در 5 روز پیش توسط محمد
سلام ممنون از طرح کتاب های رایگان که میزارین عالیه لطفا یه تخفیف خیلی خوب بزارین برای این کتاب تا بتونم بخرم.
در 7 روز پیش توسط محمد
عالیهه این کتاب
در 1 هفته پیش توسط z.r...331
هنوز نخوندمش ولی توی لیستمه
در 2 هفته پیش توسط han...neh
شاید به نوعی نمونه ی زنانه ای از رمان 'مردی به نام اوه' بود....دغدغه ی بزرگ بریت ماری برای خیلی از زنها به خاطر شرایط محیطیشون قابل درکه...زبان طنز گونه که با چاشنی اندوه همراه میشه وتا مرز فلسفه بافی هم پیش می ره...دوسش داشتم و از خوندنش لذت بردم.
در 2 هفته پیش توسط شیوا مومنی