فیدیبو نماینده قانونی انتشارات البرز و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سنترال پارک

نسخه الکترونیک کتاب سنترال پارک به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

زن زانو زد و سه انگشتش را بر روی گردن مرد در سمت راست سیب آدم گذاشت. ضربانی که آن را با فشار روی سرخرگ سبات مرد، احساس کرد، به او اطمینان داد. مرد بی‌هوش بود، اما نمرده بود. زن لحظه‌ای به او چشم دوخت. آیا او را می‌شناخت؟ آیا مرد آدمی بی‌سروپا بود که زن او را به فراموشی سپرده بود؟ یا هیچ دوست دوران کودکی که زن او را بجا نمی‌آورد؟ نه، این خطوط صورت برای او هیچ معنایی نداشت.
آلیس چند تکه موی بوری را که توی صورتش ریخته بود کنار زد، سپس چشمش به دستبندی فلزی افتاد که به دست‌های مرد بود. یک مدل رایج با قفل ایمنی دوبل که در بسیاری از بخش‌های اداره پلیس مورد استفاده قرار می‌گرفت یا مردم عادی برای امنیت شخصی به کار می‌بردند. حتی چه بسا این دستبند خود او بود. آلیس، به امید پیدا کردن کلید آن، جیب شلوار جینش را زیرورو کرد. کلید آنجا نبود. وی، به جای آن، وجود اسلحه‌ای کمری را حس کرد که در جیب داخلی نیمتنه چرمی‌اش قرار داشت. او که گمان کرده بود این اسلحه خدمت اوست، با تسلای خاطر، انگشتانش را بر روی دسته آن گذاشت...

  • دسته بندی: رمان خارجی
  • ناشر: انتشارات البرز - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.92 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۶۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب سنترال پارک در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

توصیفاتش خیلی زیاده بعضی جاها واقعا لازم نیست مثل لباس گارسون مارکه فلانه بعضی جاها دل آدم میزنه اما در کل کتاب خوبیه
در 3 روز پیش توسط آرزو اسدی
ترجمه کتاب خیلی ضعیفه. هم از نظر بعضی از جملات نامفهوم که بافکر باید فهمید منظور چی بوده، هم اینکه تعجب میکنم مترجم محترم چجوری فهمیدن که زن و مرد کتاب همدیگر رو شما خطاب میکنن!! تو زبان انگلیسی که این مورد وجود نداره. انقدر که این دو نفر بهمدیگه شما میگن و افعال رو جمع میبندن که واقعا تو ذوق خواننده میخوره. چون میدونیم تو متن اصلی به این صورت نبوده. بنظرم حتی اگه مترجم متن رو از فرانسه هم ترجمه کرده باشه باز این حجم از تعارفات فرهنگ ما بعید بنظر میاد!!
در 2 هفته پیش توسط فرزانه
فوق العاده زیبا و سرگرم کننده. اخر داستان خیلی متفاوت تموم میشه .
در 2 هفته پیش توسط مجتبی
کتابی بسیار گیرا،غیرقابل پیش بینی و جذاب..پیشنهاد میکنم حتما مطالعه کنید..
در 2 هفته پیش توسط مرضیه صادقی مهران
خیلی هیجان انگیز
در 4 هفته پیش توسط s.m...ari