در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۶,۱۰۰ تومان
4.05 $
  • دسته بندی(ها) : علم ، پرفروش‌های فیدیبو
  • ناشر: هورمزد
  • تاریخ نشر:
  • شابک
    : 978-600-6958-09-5
  • زبان : فارسی
  • حجم فایل: 2.69 مگابایت
  • تعداد صفحات: ۳۹۰ صفحه

درباره کتاب

کتاب «قدم‌زدن روی ماه با اینشتین» کتابی است که بیل گیتس برای خواندنش زمان گذاشت و آن‌را شگفت‌انگیز خواند، در نشریه‌های معتبر دنیا به‌عنوان کتابی بی‌نظیر از آن یاد شده است و در فهرست بهترین کتاب‌های «نیویورک تایمز» و پرفروش‌ترین کتاب‌های «آمازون» قرار گرفته است.

نظرات کاربران

این کتاب خیلی وقت پیش در لیست کتاب های کاربردی حافظه دیدم و در کتاب فروشی هایش انقلاب پیدا نکردم ولی در فیدبو پیدا کردم این کتاب عملی و کاربردی است فردی کاملا معمولی که دوست دارد حافظه قدرتمند داشته باشد(تصمیم) بعد شروع به کسب اطلاعات و مهارت آموزی و اطلاعات در و مورد حافظه می شود و با قهرمانان خیلی معروف صحبت می کند مانند کیم پیک و تامت و تونی بوزان (کسب اطلاعات) و تلاش او را در این زمینه و برنامه هایش را نشان می دهد (تلاش)قهرمان شماره ۱ حافظه آمریکا می شود(رسیدن به هدف) این سبک نوشتار برای آموزش کارهایی که برای نخستین بار می خواهد انجام بدهد فوق العاده است بهترین کتاب در این زمینه است دوستان اگر کتابی به این سبک نگارش می شناسند معرفی کنند
در 1 ماه پیش توسط a.c...381
سلام. کتاب خوبیه در کل. ولی قلمش بنظرم خیلی کنده. خیلی میتونست خلاصه تر باشه. و اینکه تکنیک های جالبی گفته ولی همه جا کارساز نیست.
در 2 ماه پیش توسط ami...aji
من جداً از خوندن پشیمون شدم ،فکر میکردم فوئر قصد داره مطالبی رو که یاد گرفته ،با بقیه به اشتراک‌ بگذره اما حالا نظرم اینه که چون فوئر قصد نداشت ادامه بده ،فقط خواست کار قهرمانان حافظه رو بی ارزش کنه.. در هر صورت الآن زمانیه که من به برای هرنیوس احتیاج دارم ولی نمیتونم از کجا میشه بدستش آورد ..
در 2 ماه پیش توسط زهرا
خیلی خوبه وسطای کتابم و دارم به این فکر می کنم اِد چقد دوست داشتنی تشریف داره
در 3 ماه پیش توسط زهرا
کتاب جالبیه . در کل باید به عنوان یه رمان بهش نگاه کرد که سعی داره روش های تقویت سیستم حافظه رو یاد بده . یکم قلمش کند هستش ولی ارزش خوندن رو داره با این قیمت
در 4 ماه پیش توسط h.a...h95