در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۵,۶۰۰ تومان
5.00 $

درباره کتاب

این کتاب به دستِ تمامی کسانی خواهد رسید که خواهانِ دگرگونی بنیادی درونِ خویش‌اَند.
از ابتدای کتاب تا انتهای آن، گفت‌و‌گوها در دو سطح ارایه شده‌اند.
در یک سطح، توجه‌ی تو را به آنچه که در توست و دروغین است جلب می‌کنم. در این سطح، درباره‌ی طبیعتِ ناآگاهی بشر و تَبَعاتِ رفتاری آن سخن می‌گویم. تَبَعاتی که شاملِ کشمکش در رابطه دو فرد تا جنگِ بینِ گروه‌ها و ملت‌ها می‌شود. دانستنِ این چیزها حیاتی‌ست. زیرا اگر دروغ را به عنوانِ دروغ نشناسی، هرگز نمی‌توانی دگرگونی بنیادی بیافرینی. در نتیجه، همواره به توهم‌های خود مُتمایل می‌شوی و رنج می‌بری. در این سطح، نشان می‌دهم که چگونه از آنچه که در تو دروغین و جعلی‌ست، یک «خود» نسازی و مشکلِ شخصی نیافرینی. زیرا آنچه که دروغین و جعلی‌ست، بدین‌سان خود را زنده نگه می‌دارد.
در سطحِ دیگر، از دگرگونی ژرفِ آگاهی انسان سخن می‌گویم – نه به عنوانِ امکانی دور در آینده، بلکه امکانی که در لحظه‌ی اکنون در دسترس توست – مهم نیست که کیستی و کجایی. نشان می‌دهم که چگونه خود را از اسارتِ ذهن رها کنی، به ساحتِ روشنِ آگاهی وارد شوی و این روشنی را در زندگی روزمره‌ی خود حفظ کنی.

نظرات کاربران

واقعا عالیه
در 4 هفته پیش توسط eby...ood
ایده ای که نویسنده مطرح کرده به شدت جالب و شگفت انگیزه...طبق گفته ی کتاب کسانی که به روشن بینی و "قدرت حضور در حال" میرسن میتونن احساساتشونو کنترل کنن و یا حتی تغییر بدن(مثلا هر وقت خواستین بتونین احساس خجالت یا عصبانیت و حتی کمبود اعتماد به نفس رو از بین ببرید) و البته مزایای بیشمار دیگه...اما همه ی اینا فقط در حرفه و متاسفانه کتاب راهکار عملی ای برای رسیدن به این وضعیت پیشنهاد نداده و به جز یه سری سخنرانی الهام بخش چیز دیگه ای نداره(حتی خود نویسنده گفته که اتفاقی به این وضعیت رسیده)...یه کتابی هم گویا نوشته شده به اسم "تمرین نیروی حال" که من مطالعه نکردم و گویا نسخه ی ترجمه درس حسابی تو ایران نیس ازش!اگر یه کتاب با راهکار عملی میخواین سمت این کتاب نیاین.
در 2 ماه پیش توسط soh...nia
خیلی کتاب با ارزشیه و از اون کتابهاست که قبل از مرگ باید خوندش
در 2 ماه پیش توسط moe...919
این کتاب ، در واقع فقط یک کتاب نیست . بلکه یک آگاهی متحول کننده است .
در 2 ماه پیش توسط محمد شمس
خیلی عالیه
در 3 ماه پیش توسط esm...ime