در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۱۰,۰۰۰ تومان
6.00 $

درباره کتاب

نل، دختری بیست و شش ساله است که تا به حال به پاریس سفر نکرده، و هیچ‌وقت تعطیلات آخر هفته شاعرانه‌ای را کنار کسی سپری نکرده است. همه می‌دانند که او هل سفر خارج از کشور و کارهای ماجراجویانه نیست. اما وقتی پیت، روز سفر او را قال گذاشت و همراهش به سفر نرفت، نل فرصتی پیدا می‌کند تا به همه نشان بدهد که در مورد او اشتباه می‌کنند.
نل، تنها در پاریس، چهره‌ای از خود به نمایش می‌گذارد که پیش از آن در او نبوده است؛ دختری مستقل و شجاع.
آیا این تعطیلات آخر هفته، می‌تواند ماجراجویانه‌ترین سفر عمرش باشد؟
تعطیلاتی جالب، جذاب و هیجان‌انگیز؟

نظرات کاربران

من از این ترجمه کتاب راضی نبودم. پر از غلط املایی و اشتباهات نگارشی و جمله های ناقص و اشتباه بود. به نظرم اصلاً ویرایش نشده بود و ایرادهای اساسی داشت (رایج ترینش گذاشتن ه به جای کسره). ترجمه های دیگر را نمی دانم ولی اگر می خواهید یک متن روان بی غلط بخوانید این ترجمه اش را انتخاب نکنید.
در 2 ماه پیش توسط par...neh
نثر روان و زیبای نویسنده باز هم در این کتاب به خوبی تکرار شده، اولین داستان این مجموعه که طولانی ترین داستان آن نیز هست بسیار شیرین وجذاب بود. بقیه داستانها هم فضای خوبی داشت. در کل اگر طرفدار داستان های واقع گرایانه هستید انتخاب خوبی در پیش دارید.
در 2 ماه پیش توسط far...352
اراده و اختیار، توان سرکشی و پرداختن به اصول، فضای بی تکلف و حقیقی که نکته ی مهم و اصلیِ داستانِ اصلیِ این کتاب است، حلقه ی گم شده ی جامعه ی ما نیز هست. به این سبب خواندن این کتاب را اکیدا توصیه می کنم. مشخصا جوانان و نوجوانان نیز مانند بزرگسالان خوب است که این کتاب را بخوانند
در 2 ماه پیش توسط آرمین قهقائی
فقط داستان اولش که تنها در پاریس هست خیلی خوب بود. ولی داستان ها دیگه اش جالب نبود، طوری که چندتای آخر رو دیگه نخوندم
در 5 ماه پیش توسط لی لا سهی
کتابش واقعا ، مخصوصا داستان اولش . حتما بخونید
در 5 ماه پیش توسط حمیدرضا نادری