در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۸,۳۳۰ تومان
5.16 $

درباره کتاب

نویسنده این کتاب در سراسر آمریکا و در گوشه و کنار جهان تاکنون برای بیش از دهها هزار نفر سخنرانی کرده است. هدف او از این سخنرانی‌ها کمک به مردم جهان برای پیدا کردن سطوح بالاتری از تعالی شخصی و استقلال مالی بوده است. «جف اولسون» متولد ایالات نیومکزیکو است و مدرک کارشناسی‌اش را در رشته بازاریابی از دانشگاه این ایالت گرفت و با بالاترین رتبه فارغ‌التحصیل شد. در سال ۲۰۰۵ وقتی چاپ اول این کتاب به بازار عرضه شد هیچگاه تصور نمی‌شد که مخاطبان اینچنین از این کتاب استقبال کنند. کتاب برتری خفیف به صورت شفاهی و دهان به دهان بین مردم ترویج شد و همچون انتشار شعله‌های آتش خیلی زود به همه‌جا سرایت کرد. صدها هزار نفر آن را خوانده بودند و به دیگران نیز معرفی کرده بودند.
نویسنده در ابتدای کتاب می‌نویسد: «می‌خواهم درباره دو نفر از دوستانم با شما صحبت کنم که آن‌ها را از دوران کودکی می‌شناسم، افرادی از محله قدیمی‌مان در نیومکزیکو. این دو نفر باهم بزرگ شدند، با هم به مدرسه رفتند، با هم فارغ‌التحصیل شدند و همچنین در خوابگاه دانشگاه هم اتاقی بودند. هر دوی آنها افراد با شخصیت و جذابی بودند... اغلب اوقات به این دو نفر فکر می‌کنم، زیرا می‌دانم که می‌توانستم جای هر یک از آنها باشم. در واقع بودم. زیرا بخشی از این داستان را جا انداختم. دلیل این‌که آن دو در تمام آن سال‌ها هم اتاقی بودند، و دلیل اینکه امروز هنوز هم با یکدیگر در تماس‌اند، این است که آنها یک نفرند. بله، هر دوی آنها من هستم.»

نظرات کاربران

جز بهترین کتابهای موفقیت که نگاه جدیدی به زندگی در شما ایجاد می کنه ،قطعا به چند بار خوندنش می ارزه
در 6 روز پیش توسط جواد پیوند
خیلی کتاب خوبیه ولی تقریبا این کتاب و اثر مرکب عین همن. یعنی اگه یکی از اینا رو خوندید دیگه اون یکی رو نخونید.
در 1 هفته پیش توسط امیرحسین زارعی
پیام اصلی کتاب اینه: «تنها کسی که سرنوشت شما را به آن تبدیل می‌کند، همانی است که خودتان تصمیم به بودنش می‌گیرید.» و ازقول کِن بلانچارد نوشته: «همان‌طور که جف اولسون در این کتاب می‌گوید، موفقیت روز به روز و قدم به قدم شکل می‌گیرد. کتاب برتری خفیف به شما نشان می‌دهد که تصمیمات روزمره‌ی شما می‌توانند کلید اصلی موفقیت‌تان باشند.»
در 2 هفته پیش توسط lat...oor
کتاب برای تازه کارها خوب است کل پیام کتاب این است اتفاق های مثبت در زندگی شما به مرور رخ میدهد.مانند داستان یک سکه یک تومانی که با تصاعد هندسی در هر روز دو برابر میشود.کتاب اثر مرکب دارن هاردی هم همین موارد را بیان می کند.البته ایرادی نمی توان گرفت چون دنیای راز و مثبت اندیشی اینقدرها بزرگ نیست.
در 2 هفته پیش توسط داود رجبی
کتابش واقعا خوبه????????????♥️
در 2 هفته پیش توسط zoh...766