فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

انسان موجودی یکروزه و قصه های دیگری از روان درمانی

نسخه الکترونیک کتاب انسان موجودی یکروزه و قصه های دیگری از روان درمانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

در این کتاب ــ انسان موجودی یکروزه ــ یالوم در هشتاد وچهارسالگی، دو چالش اصلی هستی را از نگاه مراجعانش و تا حدی خودش توضیح می‌دهد: دست و پنجه نرم کردن با چگونه پرمعنا زیستن و چگونه با انتهای اجتناب‌ناپذیر هستی کنار آمدن. مانند کتاب جلاد عشق، تمرکز این کتاب نیز بر روایات یالوم از مراجعانش است که به شکل رمانی هستی‌گرایانه نگاشته شده است. این کتاب به زبانی طنزآلود، بی‌تکلف و اغلب تکان‌دهنده، و به طور صادقانه از سختی‌ها و مبارزه انسان‌ها برای بودن حکایت می‌کند. در عین حال یالوم از میوه‌های اصلی زندگی مانند عشق، دوستی و خانواده به منزله وسایل و شیوه‌های اصلی تحمل زندگی نام می‌برد. کتاب حاضر شامل ده داستان کوتاه از تجربه‌های اوست که، به زبانی شیوا، این مجموعه را به منبعی معتبر برای درمانگرانِ در حال تعلیم، و رمانی گیرا و آموزنده برای عموم تبدیل می‌کند.

  • دسته بندی: تربیتی ، خودیاری و موفقیت
  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.74 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۷۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب انسان موجودی یکروزه و قصه های دیگری از روان درمانی در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب خوبیست ژرف‌ و پخته اما برای رویارویی با پایان ناگزیر دیدگاهی جز فرار فکری و واضح کردن برای قدردانی زندگی ندارد و اینگونه باعث آرامش بخشی میشود (!!!)و این دیدگاه هستی نگر در ذات خود پاسخی ارائه نمیدهد چون برای مرگ پاسخی ندارد
در 3 ماه پیش توسط ... ...
ترجمه نرگس خوزان (نشر قطره) خیلی بهتره
در 3 ماه پیش توسط نفیسه کیامنش
ترجمه فوق العاده عالی و روان که خواندنش بسیار لذت‌بخشه. خود کتاب هم که برای خوانندگان یالوم نیاز به تعریف نداره. برای خوانندگان عمومی هم به نظر من خواندن زندگی، افکار و احساسات مراجعین یک روان‌درمان‌گر که اکثراً در چالش پذیرش مرگ به سر می‌برند و روند بهبود و درمان آن‌ها ـ آن‌ها به گونه جذابی که یالوم می‌نویسد ـ بسیار خواندنی‌تر از رمان‌ها خواهد بود.
در 3 ماه پیش توسط شهرزاد
این کتاب برای افرادی که ترس از مرگ دارند در کنار کتاب خیره به خورشید نگریستن یالوم و همچنین کتاب مرگ ایوان ایلیچ عالیست... البته همگان به ترس از مرگ اگاه نیستند.
در 4 ماه پیش توسط مریم غفار
چند تا از داستانای این کتاب با جزئیات دقیق تر و به شکلی دراماتیک تر در کتاب "مامان و معنی زندگی" یالوم اومده. چند تا هم داستان جدید داره. نثر این کتاب هم نسبت به مامان و معنی زندگی، رسمی تر و علمی تره. نویسنده صداقت زیادی داره و بعضی از تحلیل های روان کاویش طلایی ان ولی قلمش قوی نیست.
در 4 ماه پیش توسط lac...zad