فیدیبو نماینده قانونی ذهن‌آویز و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

چگونه با هرکسی صحبت کنیم: ۹۲ راهکار ساده برای رسیدن به موفقیت بزرگ در روابط

نسخه الکترونیک کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم: ۹۲ راهکار ساده برای رسیدن به موفقیت بزرگ در روابط به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

آیا تاکنون اشخاص موفقی را تحسین کرده‌اید که به نظر می‌رسد آنچه را می‌خواهند در اختیار دارند؟ این اشخاص را می‌بینید که در جلسات تجاری و در مهمانیهای اجتماعی با اطمینان خاطر و اعتماد به نفس بالا حرف می‌زنند. اینها کسانی هستند که بهترین مشاغل را از آن خود کرده‌اند، بهترین همسران را دارند، دوستان ناب دارند و حسابهای بانکی‌شان پر از پول است.
اما تند نروید و به عجله قضاوت نکنید! بسیاری از آنها از شما باهوش‌تر و بااستعدادتر نیستند. از شما بیشتر درس نخوانده‌اند. حتی جذاب‌تر از شما هم نیستند. با این حساب موضوع از چه قرار است؟ بعضیها می‌گویند آنها این ویژگیها را به ارث برده‌اند و یا خیلی ساده از بخت و اقبال بلند بهره دارند. چه بهتر که این اشخاص دوباره فکر کنند. علت موفقیت این اشخاص این است که در روابط خود با سایر انسانها از مهارتهای بیشتری برخوردارند.
اما ترفند و راهکار آنها کدام است؟ در این کتاب شما را با انواعی از این راهکارها آشنا می‌کنیم. می‌توانید با استفاده از آنها به کمال برسید و به آنچه در زندگی می‌خواهید دست یابید.

دانلود کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم: ۹۲ راهکار ساده برای رسیدن به موفقیت بزرگ در روابط در فیدیبو

۱۵۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۵۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

بی نظیره
در 2 روز پیش توسط beh...ian
سلام ابتدای کتاب مفید بود اما رفته رفته سطحش متوسط شد و چیزی ک مد نظر خود منه نبود اکثر این نویسندگان همش مهاجرت میکنن و با هر کس ی رب بیست دقیقه صحبت میکنن.۶۰درصد کتاب به اون حالت اختصاص داره من میخوام اگه میشه بهم ی کتاب معرفی کنید ک اموزش بده چطور شوخ باشیم و جذاب صحبت کنیم مثل مهران مدیری و هم چنین شخصیتی دیده بشیم اموزش راه هاش اگه کسی چیزی بلده بگه ممنون میشم
در 2 هفته پیش توسط مرتضی جلیل پور
اوایل کتاب برای زندگی روزمره خیلی خوب بود .آخراش کاری میشه
در 4 هفته پیش توسط fat...000
واقعا عالی بود، به همه توصیه میکنم خواندن این کتاب رو به نظرم صرف نظر از اینکه شغل و حرفه تون چیه، هنر گیرا صحبت کردن و تعامل خوب داشتن با بقیه برای همه احتیاجه و این کتاب واقعا به من کمک کرد که دید بهتری پیدا کنم.
در 1 ماه پیش توسط jav...rah
واقعا نکات مفیدی داخلش هست که اگر و فقط اگر رعایت و تمرین بشه اون وقته که اثرش دیده میشه
در 1 ماه پیش توسط ymz...376