۵,۰۰۰ تومان
3.50 $

درباره کتاب

این یک کتاب تخیلی نیست و با آنکه درباره تصویرسازی ذهنی است، به شدت کاربردی است. در این کتاب با روشی قدم به قدم برای استفاده از ذهن برای کمک به التیام خودتان آشنا می‌شوید. می‌آموزید که از روش تصویرسازی ذهنی برای رسیدن به آرامش جسمانی استفاده کنید، پاسخ‌های التیام را در خود تقویت کنید و گفت‌وگویی درونی خلق کنید تا سلامتی خود را بهتر درک کنید و راه‌هایی برای بهبود آن بیابید. من این روش را به هزاران بیمار و به هزاران متخصص حرفه‌ای از سال ۱۹۷۲ به بعد درس داده‌ام، می‌تواند بسیار مفید باشد.
در فصل‌هایی که در این کتاب می‌خوانید به طور اجمالی درباره قدرت التیام تصویرسازی ذهنی بحث می‌کنم، الگویی درباره چگونگی عملکرد و تأثیرگذاری تصویرسازی ذهنی ارائه می‌دهم. با شما از کسانی سخن می‌گویم که توانسته‌اند از این ابزار قدرتمند به سود خود استفاده کنند. در ضمن به توصیف، نه مهارت تصویرسازی ذهنی می‌پردازم که به نظرم کاملاً مفید هستند. بعد برای آموختن این روش‌ها به شما راه‌هایی توصیه می‌کنم. افزوده بر این، درباره موانع و مشکلات و پرسش‌هایی بحث می‌کنم که برای اغلب کسانی که از تصویرسازی ذهنی برای التیام استفاده می‌کنند مطرح می‌شود.

نظرات کاربران

اگر میخواهید نمونه از کتاب بگذارید لطفا لیست فصلها و غیر از مقدمه حداقل فصل اول کتاب را در نمونه قرار دهید ... ممنون
در 1 هفته پیش توسط امیر صحافی
دوستان لطفا ازین نظرات چند کلمه ای کوتاه مثل "عالی بود" یا "افتضاح بود" نذارید چون کمکی نمیکنه...وقت بزارین یه بررسی درس حسابی از کتاب بزارین بفهمیم بخونیم یا نه...اگر حرفی واسه گفتن ندارین همون ستاره دادن کافیه!
در 3 هفته پیش توسط soh...nia
بسیارعالی وموثر
در 2 ماه پیش توسط hav....mp
بسیار عالی و مفید
در 2 ماه پیش توسط mostafa ghasemi
عالی است
در 3 ماه پیش توسط haj...014