در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۷,۰۰۰ تومان
4.50 $

درباره کتاب

شکل دادن به عادت‌ها، برای بقای بسیاری از کالاها ضروری است. در دنیایی که حجم عظیمی از عوامل مختلف، ذهن‌‌ها را به خود مشغول می‌‌کنند، شرکت‌‌ها باید راهکارهای مناسبی داشته باشند تا بتوانند در ذهن کاربرانشان جایگاهی‌ بیابند.
داشتن مشتریان میلیونی، به‌تنهایی کافی نیست، بلکه شرکت‌‌ها روزبه‌روز بهتر متوجه می‌‌شوند که ارزش اقتصادی آن‌ها به قدرت عادت‌‌هایی بستگی دارد که در ذهن مخاطبان خود می‌‌سازند. شرکت‌‌ها برای این‌‌که مشتریانشان را به خود وفادار نگه‌دارند و محصولی تولید کنند که مدام استفاده شود، مشتریان را نباید فقط به استفاده از محصولات خود ترغیب کنند؛ بلکه باید آن‌ها را به خود وابسته نمایند.
هرچند برخی از شرکت‌‌ها به‌تازگی متوجه اهمیت این موضوع شده‌اند، ولی شرکت‌هایی هستند که از این راهکار سود کلانی حاصل و ارزش شرکت خود را چندین برابر کرده‌اند. شرکت‌هایی که در این کتاب نام‌برده شده‌اند، محصولات خود را به نحوی طراحی کرده‌‌‌اند که در مشتریان ایجاد عادت کرده‌‌ و با این روش باعث شدند که مشتریان به‌صورت ناخودآگاه از محصولاتشان استفاده کنند.

نظرات کاربران

کتاب فوق العاده عالی،با محتوای غنی از نکات اموزشی برای صاحبان استارتاپ ها
در 50 دقیقه پیش توسط moh...eri
کتابی فوق العاده که دیدگاهتون درباره تمام دنیای محصولات عوض میکنه و بعد از مطالعه اش دیگه آدمی معمولی نخواهید بود چراکه متوجه دنیای تبلیغاتی وسیع اطرافتان خواهید شد اکیدا توصیه میکنم که فوق العاده است. بدرود به امید مردمانی آگاه تر
در 2 ماه پیش توسط صادق آسیابان
کتابی عالی و فوق العاده که جز برترین های امازون است برای اشنایی بیشتر hooked را در اینترنت سرچ کنید تا بیینید با چه گنجی روبرو هستید
در 6 ماه پیش توسط مجید مجیدی