فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شازده کوچولو

نسخه الکترونیک کتاب شازده کوچولو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

در سیاره شازده‌کوچولو همیشه گل‌های بسیار ساده‌ای بوده‌اند، فقط با یک ردیف گلبرگ، که نه جای چندانی می‌گرفته‌اند و نه مزاحم کسی می‌شده‌اند. صبح یک روز در میانِ علف‌ها پدید می‌آمده‌اند و شب همان روز می‌پژمرده‌اند. ولی این گل یک روز، از دانه‌ای که معلوم نبود از کجا آمده است، جوانه زده بود و شازده‌کوچولو از نهالی که به هیچ نهال دیگر شباهت نداشت با دل‌سوزی مراقبت کرده بود. بعید نبود که آن نوعِ تازه‌ای از بائوباب باشد.

دانلود کتاب شازده کوچولو در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب خوبی است ولی تعریف بیجا درباره کتاب نباید کرد. کتاب نوجوان ابدی و نبوغ خلاقانه رو که تحلیل روانشناسی این کتاب هست رو بخونین حتما.
در 3 هفته پیش توسط حسن شهریاری
کتاب خیلی جالبی بود البته به نظر من نمایش نامه ای که از روش نوشته شده جالب تره و همچنین نمایشنامه صوتیش با صدای بهاره رهنما و افشین ذی نوری و خیلی از دوبلور های درجه یک ایرانم واقعا زیبا بود و کتاب رو جذاب تر میکرد
در 3 هفته پیش توسط محمد مهدی حقیقت لاری
รค๓คภ: شازده کوچولو جدی گرفتن های غمناک و اینکه چقدر آدم بزرگ ها از جزئیات دور هستند و توجه به لحظه های عمرشون ندارند.
در 2 ماه پیش توسط سامان حاتمی نژاد
دیگه از این کتاب شناخته شده تر کتابی نداریم. پر از تلنگر برای تفکره
در 3 ماه پیش توسط حدیث
کتاب فوق العاده ایه. به نظر من این ترجمه از ترجمه شاملو بهتره.
در 3 ماه پیش توسط 6216