کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شازده کوچولو

نسخه الکترونیک کتاب شازده کوچولو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

در سیاره شازده‌کوچولو همیشه گل‌های بسیار ساده‌ای بوده‌اند، فقط با یک ردیف گلبرگ، که نه جای چندانی می‌گرفته‌اند و نه مزاحم کسی می‌شده‌اند. صبح یک روز در میانِ علف‌ها پدید می‌آمده‌اند و شب همان روز می‌پژمرده‌اند. ولی این گل یک روز، از دانه‌ای که معلوم نبود از کجا آمده است، جوانه زده بود و شازده‌کوچولو از نهالی که به هیچ نهال دیگر شباهت نداشت با دل‌سوزی مراقبت کرده بود. بعید نبود که آن نوعِ تازه‌ای از بائوباب باشد.

دانلود کتاب شازده کوچولو در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

خیلی خوب است
در 1 ماه پیش توسط jal...361
عالی
در 2 ماه پیش توسط rey...178
کتاب خوبیه کوتاهه و اگر با دقت خونده بشه نکات جالبی داره و میتونه یه کم ادمو به فکر فرو ببره
در 2 ماه پیش توسط hanie mazaheri
کتاب خوبی است ولی تعریف بیجا درباره کتاب نباید کرد. کتاب نوجوان ابدی و نبوغ خلاقانه رو که تحلیل روانشناسی این کتاب هست رو بخونین حتما.
در 4 ماه پیش توسط حسن شهریاری
کتاب خیلی جالبی بود البته به نظر من نمایش نامه ای که از روش نوشته شده جالب تره و همچنین نمایشنامه صوتیش با صدای بهاره رهنما و افشین ذی نوری و خیلی از دوبلور های درجه یک ایرانم واقعا زیبا بود و کتاب رو جذاب تر میکرد
در 4 ماه پیش توسط محمد مهدی حقیقت لاری