کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

هنر برقراری ارتباط

نسخه الکترونیک کتاب هنر برقراری ارتباط به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

«داشتن لحن محبت‌آمیز هزینه‌ای ندارد. فقط باید الفاظمان را بادقت انتخاب کنیم تا بتوانیم دیگران را خوشحال کنیم.»
چگونه می‌توانیم از صمیم قلب با یکدیگر ــ و با خودمان ــ در این عصر نوین تکنولوژی ارتباط برقرار کنیم؟ چگونه می‌توانیم تشخیص دهیم کدام ارتباط برای ما خوب و کدام یک زهرآگین است؟
تیچ نات هان، راهب بودایی، فعال و نامزد جایزه صلح نوبل، با به‌کار گرفتن تجربه کاری‌اش با زن و شوهرها، همکاران، و در درگیری‌های بین‌المللی، عناصر سازنده روابط سالم و آگاهانه را فاش می‌کند. این کتاب منحصربه‌فرد، سرشار از داستان‌های الهام‌بخش و تکنیک‌های عملی، پنج گامی را شرح می‌دهد که ما برای ارتباط با خودمان، ایجاد همدلی و بهبود روابطمان در خانه، در محل کار و در دنیایی وسیع‌تر لازم داریم.
«تیچ نات هان رابطه بین صلح درونی، شخصی و صلح روی زمین را به ما نشان می‌دهد.»
جناب دالایی لاما
«تیچ نات هان مردی مقدس است، چون فروتن و پارساست، ادیبی با تواناییِ فکریِ بی‌کران.»
مارتین لوتر کینگ
«تیچ نات هان با صدای بودا می‌نویسد.»
سویال رینپوشه

دانلود کتاب هنر برقراری ارتباط در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

من از خوندن این کتاب لذت بردم ... خصوصا قسمت هایی که مربوط به هنر برقراری ارتباط با خود بود ... توصیه میکنم مطالعه کنید.
در 1 ماه پیش توسط mar...100
عالی
در 3 ماه پیش توسط msc...r32
من کتاب و نخوندم ولی فکر میکنم اینایی که میان زیر همه کتاب ها خوب بود ، عالی بود اصلا درک نمیکنم خوب مگه مجبورین حتما نظر بدین؟ که چی بشه؟ چه فایده ای داره ؟
در 3 ماه پیش توسط آرش الهامیان
نویسنده هنرمند روابط آدمها را تشبیه به غذا کرده. هنگامی که رابطه ی ما و شخصی بد است، رابطه را با خشم، بدی، نفرت و ... تغذیه کردیم . هنگامی که رابطه ی ما با شخصی خوب است با احترام، عشق و ... تغذیه کردیم. این از جهتی خوبه؛ وقتی سخن از تغذیه میشه یعنی وقتی یکبار تغذیه بشود بازهم نیاز هست که تغدیه بشود . و خوبی دیگری که این نوشته هایش دارد این است که روی گفته ها به سمت خوده شخص است نه طرفی که ما با او در رابطه مشکل داریم. این به نظرم نکته مخفی و صدالبته مهمیه
در 3 ماه پیش توسط هادی شفیعی
یه راه کار عملی برای آروم شدن! راز ارتباط موفق در آرامش ماست! راز دوستی و ... موفق دوستی با خودمان است!
در 4 ماه پیش توسط علیرضا بابایی