در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۲۲,۱۲۰ تومان
12.06 $

درباره کتاب

با خرید این بسته به جای پرداخت ۶۹۵۰۰ تومان قیمت چاپی و ۳۱۶۰۰ تومان قیمت نسخه الکترونیک، تنها ۲۲۱۲۰ تومان پرداخت کنید.

تام راب اسمیت نویسنده انگلیسی، در سال ۱۹۷۹ متولد شد.
اسمیت که فارغ‌التحصیل دانشگاه کمبریج در سال ۲۰۰۱ در رشته شعر و ادبیات انگلیسی فارغ‌التحصیل است به عنوان نویسنده در بی‌بی‌سی مشغول به کار شد و ۴ سال هم در ویتنام به خبرنگاری پرداخت.
رمان اول او، «کودک ۴۴» در سال ۲۰۰۸ بر اساس پرونده قاتل زنجیره‌ای معروف روسیه، آندره چیکاتیلو، در دهه ۱۹۸۰ و دوران حکومت کمونیستی، منتشر شد. همان سال، این کتاب جایزه خنجر فولادی یان فلمینگ را برای بهترین تریلر سال توسط انجمن منتقدین ادبی دریافت کرد، کاندیدای جایزه کتاب بوکر و جایزه کوستا شد. در سال ۲۰۰۹ کودک ۴۴ برنده جایزه ویورتون گود رید برای رمان اول و جایزه گالاکسی بوک شد.
پس از کودک ۴۴ اسمیت کتاب دوم خود، گزارش محرمانه را در سال ۲۰۰۹ منتشر کرد، که ادامه‌ای بر وقایع تاریخی دوران نیکیتا خروشچف است، و در تابستان ۲۰۱۱ سومین کتاب او، با عنوان مأمور ۶ روانه بازار کتاب شد.
این سه‌گانه بر اساس یک داستان واقعی است. قاتل زنجیره‌ای اوکراینی اندره چیکاتیلو،‌ متهم به قتل ۵۲ کودک بود.
تام راب اسمیت در این سه‌گانه این پرونده مخوف و وحشت‌بار را به شیوه‌ای خلاقانه و بسیار تأثیرگذار روایت می‌کند.
«کودک ۴۴»، «گزارش محرمانه» و «مأمور ۶» کتاب‌هایی هستند که اسمیت در آن سرگذشت لئو دمیدوف،‌ مأمور سابق امنیتی شوروی، را روایت می‌کند که پرونده قتل چندین کودک را موردبررسی قرار می‌دهد.

کاربر عزیز پس از خرید این بسته، و همگام سازی سه کتاب به کتابخانه شما اضافه می‌شود.

نظرات کاربران

عالی... جزء کتاب ایی بود که از خوندن ش خسته نشدم... هولدن کالفید در ناتور دشت ،جمله ای در مورد کتاب ای خوب داره که در مورد این سه گانه صدق میکنه؛« چیزی که راجع به کتاب خیلی حال میده ، اینه که وقتی آدم کتاب رو می خونه و تموم می کنه، دوس داشته باشه نویسنده ش دوست صمیمی ش باشه و بتونه هر وقت دوس داره یه زنگی بهش بزنه»...
در 3 هفته پیش توسط niines
از فیلمش قوی تره
در 2 ماه پیش توسط علیرضا
کتاب قشنگیه درسته گرونه اما می ارزید خریدنش
در 2 ماه پیش توسط زهرا صادقیان
در یک کلام فوق العاده ست!
در 2 ماه پیش توسط مهرسا مصلح
من تا اینجای کار جلد اول و دوم را خواندم و به نظرم محشره. شخصیت پردازی های عالی و موقعیت های شگفت انگیز. چنان خواننده با سرعت داستان همراه میشه که گاه به نفس نفس میافته. حتما بخونید
در 2 ماه پیش توسط محمد فیروزآبادی