در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۲۲,۱۲۰ تومان
12.06 $

درباره کتاب

با خرید این بسته به جای پرداخت ۶۹۵۰۰ تومان قیمت چاپی و ۳۱۶۰۰ تومان قیمت نسخه الکترونیک، تنها ۲۲۱۲۰ تومان پرداخت کنید.

تام راب اسمیت نویسنده انگلیسی، در سال ۱۹۷۹ متولد شد.
اسمیت که فارغ‌التحصیل دانشگاه کمبریج در سال ۲۰۰۱ در رشته شعر و ادبیات انگلیسی فارغ‌التحصیل است به عنوان نویسنده در بی‌بی‌سی مشغول به کار شد و ۴ سال هم در ویتنام به خبرنگاری پرداخت.
رمان اول او، «کودک ۴۴» در سال ۲۰۰۸ بر اساس پرونده قاتل زنجیره‌ای معروف روسیه، آندره چیکاتیلو، در دهه ۱۹۸۰ و دوران حکومت کمونیستی، منتشر شد. همان سال، این کتاب جایزه خنجر فولادی یان فلمینگ را برای بهترین تریلر سال توسط انجمن منتقدین ادبی دریافت کرد، کاندیدای جایزه کتاب بوکر و جایزه کوستا شد. در سال ۲۰۰۹ کودک ۴۴ برنده جایزه ویورتون گود رید برای رمان اول و جایزه گالاکسی بوک شد.
پس از کودک ۴۴ اسمیت کتاب دوم خود، گزارش محرمانه را در سال ۲۰۰۹ منتشر کرد، که ادامه‌ای بر وقایع تاریخی دوران نیکیتا خروشچف است، و در تابستان ۲۰۱۱ سومین کتاب او، با عنوان مأمور ۶ روانه بازار کتاب شد.
این سه‌گانه بر اساس یک داستان واقعی است. قاتل زنجیره‌ای اوکراینی اندره چیکاتیلو،‌ متهم به قتل ۵۲ کودک بود.
تام راب اسمیت در این سه‌گانه این پرونده مخوف و وحشت‌بار را به شیوه‌ای خلاقانه و بسیار تأثیرگذار روایت می‌کند.
«کودک ۴۴»، «گزارش محرمانه» و «مأمور ۶» کتاب‌هایی هستند که اسمیت در آن سرگذشت لئو دمیدوف،‌ مأمور سابق امنیتی شوروی، را روایت می‌کند که پرونده قتل چندین کودک را موردبررسی قرار می‌دهد.

کاربر عزیز پس از خرید این بسته، و همگام سازی سه کتاب به کتابخانه شما اضافه می‌شود.

نظرات کاربران

در یک کلام فوق العاده ست!
در 5 روز پیش توسط مهرسا مصلح
من تا اینجای کار جلد اول و دوم را خواندم و به نظرم محشره. شخصیت پردازی های عالی و موقعیت های شگفت انگیز. چنان خواننده با سرعت داستان همراه میشه که گاه به نفس نفس میافته. حتما بخونید
در 2 هفته پیش توسط محمد فیروزآبادی
ای کتاب محشره اصلا سمت فیلمش نرید که ارزش وقتتان رو نداره جلد اول بیشتر با شخصیت اصلی داستان و گذشتش آشنا میشید جلد دوم رو بیشتر پسندیدم داستانش قشنگ تر و پختگی بیشتری داره هرچند جلد سوم قسمت های آخر هم نویسنده خودی نشون داده بخونید و لذت ببرید
در 6 ماه پیش توسط Mr Sep
کتاب از لحاظ قدرت جلب همذات پنداری خواننده خیلی قویه.داستان و شخصیت ها بی نظیرن ولی نویسنده از کوچک ترین فرصتی برای زجرکش کردن شخصیت ها و آزار دادن خواننده نمی گذره.
در 6 ماه پیش توسط خالد صالحی