فیدیبو نماینده قانونی انتشارات بوی شهر بهشت و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

تقویت بنیان خانواده

نسخه الکترونیک کتاب تقویت بنیان خانواده به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

زن و شوهر به مثابه یک سیستم هستند. سیستم به مفهوم بسیار ساده یعنی اینکه زوج در هم آمیخته‌اند و این اساساً مفهوم زوجیت است. زوجیت مثل آمیخته شدن شکر در آب است که موجودیت جدیدی به نام شربت درست می‌کند. (البته زوجیت مثل شربت نیست، بلکه یک فرایند بسیار عالی و برتر است) این همان مفهومی است که در آغاز ازدواج می‌گویند بیا «من» و «تو» = «ما» شویم. بنابراین حالا که ازدواج اتفاق افتاد دیگر می‌شود زندگی ما، خانه ما، اثاثیه ما، فرزندان ما و... دیگر مفهوم، خانه من، زندگی من، بچه تو و یا بچه من جایگاهی ندارد و اگر مفهوم وسیع‌تر و والاتری را در نظر بگیریم، مفهوم «خانواده ما» مطرح می‌شود، یعنی پدر و مادر و خواهر و برادر او هم متعلق به تو هستند و مثل خواهر و برادر و پدر و مادر خودت می‌باشند. در این صورت است که فضای مطلوبی در خانواده ایجاد می‌شود و صدای توحید به مفهوم یگانه شدن از این خانه بیرون می‌آید.

دانلود کتاب تقویت بنیان خانواده در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب خوبیه ولی جامع نیست
در 11 ماه پیش توسط m
کتاب خوبیه خوشم اومد ازش
در 1 سال پیش توسط ahm...ar0