کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دو نمایشنامه از اورپید: ایفی‌ژنیا در اولیس و ایفی‌ژنیا در میان توری‌ها

نسخه الکترونیک کتاب دو نمایشنامه از اورپید: ایفی‌ژنیا در اولیس و ایفی‌ژنیا در میان توری‌ها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

ایفی‌ژنیاهای اوریپید دو شاهکار ادبی بازمانده از دوران طلایی یونان هستند که جدای از درون‌مایه‌ی عمیق و فلسفی آن‌ها، دستمایه‌ی مطالعات مردم‌شناسی و جامعه‌شناسی آن عصر بوده‌اند و هم‌چنان محققان، آثار درام‌نویسان آن عصر را مبنای بازگشودن عمیق‌ترین مباحث اسطوره‌شناسی و انسان‌شناسی می‌دانند.
ایفی‌ژنیاهای اوریپید را می‌توان از بزرگ‌ترین درام‌های چالش‌برانگیز یونان عصر شکوفایی نامید. حقایق عظیمی با محوریت قربانی انسان و ارزش‌های انسانی چنان در این دو نمایش‌نامه درهم تنیده‌اند و چنان مفاهیم عمیق و انسانی از آن متبادر می‌شود که مخاطب را با خالق اثر به یگانگی می‌رساند و هم‌گام و هم‌سو می‌کند.

دانلود کتاب دو نمایشنامه از اورپید: ایفی‌ژنیا در اولیس و ایفی‌ژنیا در میان توری‌ها در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

مقدمهٔ زیبا ، و ترجمه هنرمندانه به زبان مخاطب روز در این کتاب قابل تقدیر است . امید به فردای بهتر از تلاش نسل توانمند امروز ! در کمک به فرهنگ انسانی ! حسن سلیقه کارشناسان فیدیبو در انتخاب این اثر !
در 2 ماه پیش توسط امیر هاشمی