فیدیبو نماینده قانونی انتشارات بوی شهر بهشت و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اموال عمومی و حفاظت از آن

نسخه الکترونیک کتاب اموال عمومی و حفاظت از آن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

طبیعی است بر این اساس، بخش قابل توجهی از انرژی و هزینه سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد، معطوف به طراحی و تدوین این لایه از تدوین منظومه فرهنگ شهروندی شده است؛ یعنی مهندسی چهارچوبه نظری و فکری فرهنگ شهروندی. که به همین منظور برنامه‌های اجرایی گوناگونی در دست اقدام قرار گرفته است.
از جمله‌ی این اقدامات، تولید مجموعه‌ی کتاب‌های «آیین شهروندی» است که متکفّل ارائه‌ی مانیفست موضوعات گوناگون عرصه‌ی فرهنگ شهروندی است. در حقیقت بهره بردار اول و اصلی این مجموعه، برنامه‌ها و تامین کنندگان اصلی آنها و مدرسین و مربیان امر آموزش فرهنگ شهروندی در مجموعه شهرداری است؛ به گونه‌ای که امید است با محوریت این کتاب‌ها در یک موضوع خاص؛ تعاریف، برداشت‌ها و ادبیات واحد و مورد توافقی در دستور کار همه، در لایه‌های اجرایی اشاره شده حاصل شود. با این همه، چون خروجی کار، قابلیت بهره‌برداری دیگران را نیز خواهد داشت؛ تصمیم بر آن شد که در شمارگان محدود نیز، این محصول در دسترس عموم قرار گیرد. قطعاً نقطه نظرات پیشنهادی شما علاقه‌مندان، راهنمای خوبی در طی مسیر باقی مانده خواهد بود.

دانلود کتاب اموال عمومی و حفاظت از آن در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران