کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر چشمه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس : مجموعه داستان

نسخه الکترونیک کتاب چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس : مجموعه داستان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

مادر من زن پرطرف‌داری بود. یادم نیست از کِی، اما از وقتی خیلی کوچک بودم این را می‌دانستم. موهای بلند طلایی‌یی داشت که همیشه تاب‌دار بود و کسی باور نمی‌کرد این رنگِ طبیعی موهای اوست. پوستش سرخ و سفید بود و کنار لب‌هایش، وقتی می‌خندید، چال می‌افتاد. مژه‌های فرخورده‌ی پُری داشت که رنگ چشم‌های عسلی‌اش را پنهان می‌کرد. بلندقد بود و همیشه کمی توپُر. صدایش بلند و دورگه و خنده‌هایش ریسه‌هایی بود طولانی که همیشه می‌ترسیدم نفسش را بند بیاورد.

دانلود کتاب چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس : مجموعه داستان در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

لطفا کتاب جزء از کل رو بیارید
در 2 ماه پیش توسط ali...hdi
کتابهایی که میخوانم معمولا یا از نویسندګانی است که قبلن از آنها کتاب خوانده ام یعنی نویسندګان شناخته شده برایم هستند یا کتابی است که توسط دوستان پیشنهاد میشود. اما این کتاب یعنی چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس را به اعتبار نام نویسنده آن شروع کردم کتاب مجموعه داستان است. داستان شروع میشود، اوج میگیرد، با هیجان میخوانی که ببینینی چه میشود؟ پوووووف هیچی داستان بعدی شروع میشه و میمونی توی خماری که یعنی چی؟ خوب چی شد؟ بعد یه لوس و بیمزه میگی و کتاب رو پرت میکنی آنور اما باز وسوسه میشوی که داستان بعدی را بخوانی. داستان بعدی هم همینگونه. شاید کسانی باشند که این سبک نویسندگی را دوست داشته باشند. شاید خواننده هایی باشند که آنقدر بیکار باشند که بتوانند برای خود مثلا برای آن مستخدم توی داستان، داستان ببافند و چندین حادثه و ماجرا حدس بزنند. اما این گونه داستانها برای من جذابیتی ندارد و مثلا فلسفی یا اقتصادی هم نیستند که بگویم آموزنده اند و بخواهم وقت بگذارم و سرنوشت قهرمان داستان را خیالبافی کنم، داستان آنقدر عادی و پیش پا افتاده است که جز این که خود نویسنده آن را روشن کند آلترناتیو دیگری نیست و متاسفانه این کتاب تمامی داستانهایش همین است؛ در اوج داستان "پوووووووووف" تنها مطلب آموزنده ای که از این کتاب دستگیرم شد این است که هر فرد مشهوری لزوما نویسنده خوب و موفقی نمیتواند باشد امتیاز من به این کتاب ۳ از ۱۰ است کتاب pdf ندارد و فکر میکنم توی حراجی هم بتوان آن را به ۱۵۰۰ تومان خرید.
در 3 ماه پیش توسط جواد آزادی
😂😂😂
در 4 ماه پیش توسط rfa...n.2
زحمتی که کشیده بودن قابل تقدیره و البته وقتی که گذاشته بودن اما واقعا کتابی نبود که بتونه حرفی برای گفتن داشته باشه.هیچ نکته خاص و مساله ی قابل بیانی توش نبود.دست کم میتونست حالت سرگرم کننده ای داشته باشه ولی با پایان های بی مفهموم خواننده بیشتر بهش توهین میشد که چرا اصلا واسه هم چین کتابی وقت گذاشته.مثل نوشتن خاطرات روزانه بود ک قرار نیست نکته خاصی توش بیان بشه.واسه هنرشون احترام قائلم اما جزو محالات که دیگه واسه اثری از ایشون وقت بگذارم.
در 4 ماه پیش توسط sil...zin
اینو در نظر بگیرید که اگر اسم استاد روی ایشون میزارن بخاطر این هم میتونه باشه که استاد دانشگاه هستن و تدریس میکنن، پس انقدر جبهه نگیرید نسبت به آدما، استاد گفتن به یه نفر از استاد بودن بقیه کم نمیکنه..
در 5 ماه پیش توسط راحله نظری