فیدیبو نماینده قانونی نشر چشمه و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس : مجموعه داستان

نسخه الکترونیک کتاب چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس : مجموعه داستان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

مادر من زن پرطرف‌داری بود. یادم نیست از کِی، اما از وقتی خیلی کوچک بودم این را می‌دانستم. موهای بلند طلایی‌یی داشت که همیشه تاب‌دار بود و کسی باور نمی‌کرد این رنگِ طبیعی موهای اوست. پوستش سرخ و سفید بود و کنار لب‌هایش، وقتی می‌خندید، چال می‌افتاد. مژه‌های فرخورده‌ی پُری داشت که رنگ چشم‌های عسلی‌اش را پنهان می‌کرد. بلندقد بود و همیشه کمی توپُر. صدایش بلند و دورگه و خنده‌هایش ریسه‌هایی بود طولانی که همیشه می‌ترسیدم نفسش را بند بیاورد.

دانلود کتاب چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس : مجموعه داستان در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

اینو در نظر بگیرید که اگر اسم استاد روی ایشون میزارن بخاطر این هم میتونه باشه که استاد دانشگاه هستن و تدریس میکنن، پس انقدر جبهه نگیرید نسبت به آدما، استاد گفتن به یه نفر از استاد بودن بقیه کم نمیکنه..
در 5 روز پیش توسط راحله نظری
کاش یکم نظم داشت. موضوع داستان‌ها هم از نظر من خیلی خوشایند نبود.محور خاصی نداشت.اکثرا هم که راجب رفتن (ترک کردن) یا مرگ یه عزیزی بود. البته قلم روونی هم داشت.ولی برای من فقط همین کافی نبود. من به شخصه خیلی خوشم نیومد.
در 2 ماه پیش توسط Minoo Rst
خیلی جالب نبود..فقط خوندمش تموم بشه..داستان اخرش شاید بهتر از بقیه باشه
در 2 ماه پیش توسط mar..._fb
لطفا مجموعه کتاب های رشته ی علوم تربیتی هم قرار دهید
در 2 ماه پیش توسط som...840
اصلا قوی نبود:/
در 2 ماه پیش توسط شهرزاد