فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب کوله‌پشتی و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

من تروریست نیستم: اما یک بار در فیلمی نقش‌اش را بازی کردم: خاطرات مرد طناز خاورمیانه‌ای

کتاب من تروریست نیستم: اما یک بار در فیلمی نقش‌اش را بازی کردم: خاطرات مرد طناز خاورمیانه‌ای

نسخه الکترونیک کتاب من تروریست نیستم: اما یک بار در فیلمی نقش‌اش را بازی کردم: خاطرات مرد طناز خاورمیانه‌ای به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب من تروریست نیستم: اما یک بار در فیلمی نقش‌اش را بازی کردم: خاطرات مرد طناز خاورمیانه‌ای:

هر بار که یه سفیدپوست به آمریکا حمله‌ای می‌کنه و عملیات تروریستی انجام می‌ده، هیچ ارگانی نیست که از اون حمایت بکنه و حمله رو به عهده بگیره. ولی هر بار که یه خاورمیانه‌ای یا مسلمون افراطی همچین کارهایی انجام می‌ده، بالاخره یه ارگانی مسئولیتش رو به عهده می‌گیره و در نتیجه این شرم برای همه‌ی ما خاورمیانه‌ای‌ها یا مسلمون‌ها نوشته می‌شه. وقتی که اون آدم سفیدپوست هواپیماش رو به ساختمون‌های آی.آی.اِس. کوبوند، خیلی از مردم این‌طور می‌گفتن: «اون از ما نیست. احتمالاً حتی چای هم نمی‌خوره. ولی می‌دونی کیا چای می‌خورن؟ عرب‌ها! و اون‌ها هم با ما نیستن و این احتمالاً به این معنی هست که اون یارویی که هواپیماش رو کوبونده توی اون ساختمون‌ها، یه عرب-مخفی بوده. حتی با وجودی که سفیدپوست بوده!»
خلاصه، وقتی که اون پاکستانی می‌خواست ماشینش رو توی میدون تایمز منفجر بکنه، طالبانِ پاکستان مسئولیت این حمله رو به عهده گرفتن. ولی آخه چرا باید برای یه عملیات بمب‌گذاری شکست‌خورده ادعایی بکنی؟ چرا باید یه کنفرانس خبری برگزار بکنی و بگی: «فقط خواستیم بگیم... ما تلاش‌مون رو کردیم و علاوه بر این، مهم نیت هست و در آخر اینکه علی‌رغم تلاشت، همیشه هم موفق نمی‌شی!»

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب من تروریست نیستم: اما یک بار در فیلمی نقش‌اش را بازی کردم: خاطرات مرد طناز خاورمیانه‌ای را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.