در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.
۲,۵۰۰ تومان
2.25 $

درباره کتاب

هدف من از نوشتن این کتاب معرفی خود واقعی‌تان به شماست. امیدوارم خواندن آن بتواند به شما نشان دهد که چگونه قدرت خلاقیت خود را برای ارتقاء زندگی به دست گیرید و درهای شادی را به رویتان بگشایید تا بتوانید خود را آنگونه که مایلید بیان نمایید.
با خواندن این کتاب کوچک فرصت آن را خواهید یافت که از دنیای افکار و احساسات درونی‌تان باخبر شوید و با انجام کارهایی نه چندان سخت، موانعی را که سد راه پیشرفت روحتان شده‌اند از سر راه بردارید. شفافیت ذهن و روح، شما را به رهایی می‌رساند تا به درجه‌ای از شادی و موفقیت که حق شما در این دنیاست برسید.
این کتاب کوچک برای بعضی‌ها فرصت دستیابی به بینشی شخصی برای برطرف کردن دردها و رنج‌های زندگی است. امیدوارم بتوانم ابزار نیرومندی در اختیارتان بگذارم تا بتوانید خود واقعی‌تان را کشف و بازسازی کنید. این امر به شما فرصت آن را می‌دهد که بفهمید چقدر باارزش و خاص هستید و آنچه که در زندگی بر سر شما آمده و اشتباهاتی که مرتکب شده‌اید اهمیتی ندارند. این کتاب همچون دوستی نزدیک، شما را آنگونه که امروز هستید می‌پذیرد. گذشته متعلق به گذشته است. اکنون فرصت آن را دارید که دیگر مرتکب اشتباه نشوید. محدودیت‌ها و عادات مخرب را از سر راه بردارید. کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید. سرتان را بالا نگه دارید و به خود افتخار کنید؛ و در تلاش باشید در آینده از آنچه که اکنون هستید به درجه بالاتری ارتقاء یابید. این کتاب می‌تواند به شما راه به دست گرفتن کنترل زندگی و تقدیرتان را نشان دهد و نیز به عنوان ابزاری واقعی راه رهایی را در پیش رویتان قرار دهد تا با ماجراهای زندگی بازی کنید.

نظرات کاربران

کمالگرایی شما را محدود می‌کند؛ می‌گوید فقط موقعی باید حرکت کرد که همه چیز کامل باشد و زمان، مناسب. اگر اینگونه باشید آنگاه به احتمال زیاد بسیاری از شادی‌های زندگی را از دست می‌دهید و نکوهشگر درونتان مانع لذت بردن شما از تجربه شادی‌هایی می‌شوند که ضرری برایتان ندارند.
در 2 ماه پیش توسط محمود خدائی