فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

جستارهایی در باب عشق

نسخه الکترونیک کتاب جستارهایی در باب عشق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

الیاس کانتی می‌گوید: «دیدن ورای آدم‌ها آسان است، ولی ما را به‌جایی نمی‌رساند.» به عبارت دیگر چه آسان و چه بی‌فایده در افراد عیب می‌یابیم. آیا وقتی عاشق می‌شویم بعضا به این دلیل نیست که، حتی به بهای کوری خودمان در این فرایند و آن لحظه خواستیم، دیدن ورای آدم‌ها را نفی کنیم؟ اگر بدبینی و عشق دو گزینه متقابل باشند، آیا عاشق شدن ما به این دلیل نیست که می‌خواهیم از موضع ضعف بدبینی، نجات یابیم؟ آیا در هر عشق «در نگاه اول» نوعی گزافه‌پردازی نسبت به خصوصیات معشوق وجود ندارد؟ نوعی گزافه‌پردازی که ما را از منفی‌نگری معمول‌مان منفک می‌کند و تمرکز و نیرویمان را معطوف کسی می‌کند که چنان باورش داریم که هرگز حتی خود را چنین باور نداشتیم.

  • دسته بندی: فلسفه
  • ناشر: نشر نیلوفر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.55 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۲۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب جستارهایی در باب عشق در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

مشکل اصلی کیفیت ترجمه نیست، مشکل عجیب ترجمه نشدن بخش‌هایی از کتابه. اول فکر کردم سانسور شده، کمی که دقیق شدم به نظرم حذف سلیقه‌ای توسط مترجم صورت گرفته. شاید ساختار و محتوای کلی کتاب حفظ شده باشه ولی بی‌شک چنین حذفیاتی نمره‌ای ضعیف برای مترجم و انتشارات است.
در 2 هفته پیش توسط مهرداد
خیلی ملموسه شخصیتا انگار خود ادم تو اون موقعیت قرار گرفته چیزهای خوبی یاد میده
در 2 هفته پیش توسط elb...adi
کتاب بسیار عالیه اما ترجمه اش ضعیفه!!
در 3 هفته پیش توسط jas...z73
کتاب که خیلی خوبه اما ، دوستان متوجه فریب کاری فیدیبو (دیجی کالا) باشید 👇👇 فیدیبو جان !! الان این ۴۰ درصد تخفیفی که خودتونو براش کشتید، تازه قیمت کتاب رو‌ میرسونه به حالت عادی ش تازه گرونترم هست. چطور؟ اینطور که همه جای دنیا نسخه ی الکترونیکی هر کتاب قیمتش حداکثر ۳۰ تا ۵۰ ‎٪ قیمت نسخه‌ی چاپیه. بعد شما اومدید میگید ۴۰ ‎٪ تخفیف !! و این ۴۰ درصد رو‌روی قیمت کناب چاپی اعمال میکنید و مشتری رو فریب می دید! در حالی که باید اول فیمت خودتونو بیارید روی ۵ تومن و بعد روی اون ۵ تومن اگه تخفیف دادید مَردید. درست نیست این کارا ... فریب مشتری در کوتاه مدت جیبتونو پرپول میکنه اما مشتری هایی مثل من با خرید حداقل ۱۰ کتاب رو میبره سراغ جاهایی که به شعورم احترام کذاشته بشه ...
در 3 هفته پیش توسط sadeq
کتاب نایاب رستاخیز مردگان دانلود: mj۱۲۶@
در 1 ماه پیش توسط mho...458