فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بهترین آثار زیگموند فروید، مجموعه ۴ کتاب

نسخه الکترونیک کتاب بهترین آثار زیگموند فروید، مجموعه ۴ کتاب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

مجموعه ۴ کتاب از زیگموند فروید
.
با خرید این بسته به جای پرداخت ۲۳۰۰۰ تومان قیمت نسخه چاپی و ۱۲۵۰۰ تومان قیمت نسخه الکترونیک، تنها ۸۷۵۰ تومان پرداخت کنید.
.
پس از دانلود و همگام‌سازی، کتاب‌های زیر به کتابخانه شما اضافه می‌شود:
-فراموشکاری
-روانکاوی داوینچی
-تمدن و ملامت‌های آن
-روانشناسی توده‌ای

اطلاعات بیشتر این بسته را پس از دانلود نسخه نمونه بخوانید.

دانلود کتاب بهترین آثار زیگموند فروید، مجموعه ۴ کتاب در فیدیبو

۱۴۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۴۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

جالبه تو همه ی نظرات یه عده هستن از فیدیبو توقع بیشتر دارن و یه عده هم میان این ادما رو نقد میکنن که چرا از فیدیبو طلبکارید?? بابا وقتی من و شما از فیدیبو نقد کنیم یا درخواست کنیم .پیشنهاد بدیم به فلان مسئله رسیدگی کنه یا ازش بخاطر یه تخفیف یا خدمت تشکر کنیم متوجه میشه که مخاطباش چی میخوان.چرا اینقد به هم میتوپید کتابخونا.
در 3 هفته پیش توسط zahra pm
برای من بعد از خرید فقط یه خلاصه و عکس ۱۰ صفحه ای نشون میده با اینکه همگام سازی هم کردم...
در 2 ماه پیش توسط joo...d90
متاسفانه ما در هر کاری که بریم و هر کاری رو شروع کنیم با پدیده ای به اسم سانسور مواجه هستیم ... سه کتاب فروید که جزو بهترین و مهم ترین اثارش هست یعنی توتم و تابو ، آینده یک پندار ، سه مقاله در مورد نظریه جنسیت هست که متاسفانه تو بازار من ندیدم و اینجا هم هر چی در خواست میدم و با چن تا از دوستان که این کتب رو بیارن کسی گوشش بدهکار نیست و همه هم میدونن دلیل این بی اهمیتی چی هست !!! به هر حال ما دوست داشتیم ناشر و مترجم زحماتش بیهوده نباشه وگرنه این چند کتابی که گفتم با فونت و خط خوانا در اینترنت موجود هست و با سانسور اینها فیدبیو عزیز نمیتونید مردم رو از خوندنش دور کنید ... دوستان کتابخون و علاقمند به فروید و نظریاتش حتما توصیه میکنم این سه کتاب رو بخونید مخصوصا کتاب اینده یک پندار
در 4 ماه پیش توسط afs...eri
لطفاً کتابهاى "آینده ى یک پندار" و "سه رساله در باب میل جنسى" از فروید رو هم به این مجموعه اضافه کنید.
در 6 ماه پیش توسط mbh register
عالی
در 11 ماه پیش توسط پری ناز