۱۱,۹۹۲ تومان
8.49 $

درباره کتاب

**تخفیف ویژه** **تخفیف ویژه**
***با خرید این بسته به جای پرداخت ۳۷۹۰۰ تومان قیمت نسخه چاپی و۲۱۹۰۰ تومان قیمت نسخه الکترونیک، تنها ۱۴۹۹۰ تومان پرداخت کنید ***

این مجموعه که ویژه نوجوانان منتشرشده شامل زندگینامه و کشفیات هجده تن از مشهورترین دانشمندان جهان است.
کتاب‌های زندگی‌نامه بی‌تردید از خواندنی‌ترین و جذاب‌ترین آثار مکتوب همه‌ی فرهنگ‌ها و ملل به شمار می‌آید. شواهد به جای مانده از پیشینیان حکایت از آن دارد که از دیرباز انسان‌ها شوقی وصف‌ناپذیر برای آگاهی از سرگذشت بزرگان و نام‌آوران داشته‌اند و این اشتیاق هیچ‌گاه به سردی نگراییده است. گویی آدمی با خواندن زندگینامه‌ی بزرگان،در جاده‌های تاریخ با آن‌ها قدم می‌زند و در هر گام،شیرینی‌ها و تلخی‌های زندگی آنان را می‌چشد و از آن‌ها درس می‌گیرد.

زندگی‌نامه کسانی چون مادام کوری، ابوریحان بیرونی، آلبرت انیشتین، زکریای رازی، ابوعلی سینا، پرفسور حسابی، چارلز داروین و ... در این مجموعه ویژه جمع‌آوری شده است.

نظرات کاربران

پروفسور حسابی از بنیانگذاران علم فیزیک در ایران و شاگرد انیشتین بوده اند. توصیه میکنم زندگی نامه این بزرگوار از جمله کتاب استاد عشق رو مطالعه بفرمایید.
در 2 هفته پیش توسط sha...a88
در مورد کامنت آقای امیر حسین فریدونیا کاملا حق با شماست همش برمیگرده به ناسیونالیست بودن این ملت که درک واقعیت همواره براشون سخته
در 1 ماه پیش توسط omi....xn
پرفسور حسابی اصلا شاگرد انیشتین نبودند. البته صرف این قضیه چیزی از اعتبار ایشان کم نمی کند
در 2 ماه پیش توسط sad...ify
به نظر من پروفسور حسابی یکی از بزرگان علم است. پروفسور یکی از برجسته ترین شاگردای انیشتن بود
در 3 ماه پیش توسط سید جعفر بادی
گذاشتنِ دکتر حسابی در کنارِ این بزرگان خنده دار و افسوس آور است. اگر نتوان از نویسندگان و فرهنگیان انتظار داشت که باورهای نادرست را بزدایند پس دیگر چه تفاوتی با بیسوادها دارند؟ دکتر حسابی یک فیزیکدانِ معمولی و میانه حال هستند و جایگاهِ ویژه ای در علم ندارند.
در 3 ماه پیش توسط امیرحسین فریدونیان