در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۵,۵۰۰ تومان
3.75 $

درباره کتاب

مجموعه ۷ کتاب از صمد بهرنگی
.
با خرید این بسته به جای پرداخت ۵۱۰۰۰ تومان قیمت نسخه چاپی و ۲۴۰۰۰ تومان قیمت نسخه الکترونیک،‌ تنها ۱۹۹۹۰ تومان پرداخت کنید.
.
صمد بهرنگی از تاثیرگذارترین و مشهورترین نویسندگان معاصر فارسی است.
با این‌که او به عنوان نویسنده ادبیات کودک شناخته می‌شود اما تاثیر کتاب‌هایش روی نویسندگان چند نسل بعد از خودش نیز قابل بررسی است.
بی‌شک هیچ کتاب‌خوانی نیست که نام «ماهی سیاه کوچولو» را نشنیده باشد.
این قصه به اصطلاح کودکانه بهرنگی،‌ توانسته مرز بین نسل‌ها،‌ قومیت‌ها و زبان‌های مختلف را شکسته و تبدیل به یکی از مهم‌ترین کتاب‌های تاریخ ادبیات معاصر شود.
همچنین پایبندی بهرنگی به استفاده از ادبیات عامیانه آذربایجان و استفاده او از قصه‌های شفاهی در آثارش باعث شده تا هر کس از هر قشری بتواند با این کتابها ارتباط برقرار کند.
پس از دانلود و همگام‌سازی، کتاب‌های زیر به کتابخانه شما اضافه می‌شود:
-الدوز و کلاغ‌ها
-الدوز و عروسک سخنگو
-کوراغلو و کچل حمزه
-یک هلو،‌ هزار هلو
-افسانه محبت
-کچل کفترباز
-ماهی سیاه کوچولو

اطلاعات بیشتر این بسته را پس از دانلود نسخه نمونه بخوانید.

نظرات کاربران

خداوکیلی من کتاب کلاغ ها و اولدوز ، ماهی سیاه کوچولو رو از صمد بهرنگی خوندم تا بحال اینقدر اینچنین حسی رو بعد هیچ کتابی تجربه نکرده بودم چقدر قشنگ بودن اصلا منو به دوران کودکیم برد و اینکه کلا دیدم نسبت به کلاغ ها عوض شد کاری هم ندارم عضو کدوم سازمان یا جبهه بود ولی من دو تا کتابشو خوندم هنوزحس شیرینی اون دو داستان رو حس میکنم کاش این کتابا رو تو سنین کم هم خونده بودم، پی نوشت:سنم خیلی بالا نیست دور بر ۲۹ هستم گفتم فکر نکین یه وقت ۶۰ سالمه
در 7 ماه پیش توسط koh...san
این خیلی بده که تو ایران یکی یه چیزی می‌گه بقیه هم دنبالشو می‌گیرن. کجای کچل کفتر باز،‌ اولدوز و کلاغها،‌ یک هلو هزار هلو خشونت طلبیه، پر واضحه که کسانی که این حرف رو می‌زنن هیچ کدوم از آثار بهرنگی رو نخوندن، چیزی که بهرنگی ترویج می‌کنه خشونت نیست، واقعیت نگریه،‌آشنا کردن کودک با واقعیتهای زندگی کمااینکه بخش زیادی از کتابها و آثارش از ادبیات شفاهی مردم آذربایجان می‌آد و ربطی به مشی سیاسی‌اش نداره.
در 7 ماه پیش توسط min...395
من این کتابو از فیدیبو نخوندم ولی در دوره راهنمایی کتابهایی که درمعرفی این کتاب ازشون نام برده خوندم.اولها خیلی با تخیل بهرنگی ارتباط برقرارکردم.بعدها که بزرگترشدم وفهمیدم بهرنگی عضوچریک فداییان خلق بوده؛متوجه تم خشونت طلبی و ترویج عقایدچریک فداییان خلق درآثارش شدم.نمیدونم چرا ناشرها دست ازسر بهرنگی برنمیدارند وقتی این همه نویسنده خوب ومثبت نگرداریم.ازمن میشنوید جای کتابهای صمد بهرنگی کتابهای هانس کریستین اندرسن رو برای کودکتون بخونین.هم قشنگتره و هم مثبت اندیش
در 7 ماه پیش توسط rei...213