در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۹,۵۹۰ تومان
5.79 $

درباره کتاب

مجموعه ۳ کتاب از آگوتا کریستوف
.
با خرید این بسته به جای پرداخت ۳۵۰۰۰ تومان قیمت نسخه چاپی و ۱۳۷۰۰‌
تومان قیمت نسخه الکترونیک، تنها ۹۵۹۰ تومان پرداخت کنید.
آگوتا کریستف (۲۰۱۱- ۱۹۳۵)، نویسنده، شاعر، رمان‌نویس و دراماتورژ مجارستانی است که کتاب‌هایش را به زبان فرانسوی می‌نوشت. او از بزرگ‌ترین نویسندگان معاصر سوئیس به شمار می‌رود
کریستف فعالیت ادبی‌اش را با نوشتن شعر و نمایش‌نامه آغاز کرد و کم‌کم به سمت داستان‌نویسی گرایش پیدا کرد. او با انتشار سه‌گانه دوقلوها در طول پنج سال به شهرتی جهانی رسید.
پس از انتشار رمان «دفتر بزرگ» در سال ۱۹۸۶، کریستف توانست جایزه ادبی کتاب اروپا را از آن خود کند. این رمان، جلد اول از مجموعه سه جلدی «سه‌گانه دوقلوها» است، که با رمان‌های «مدرک» و «دروغ سوم» ادامه یافته وتبدیل به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان شده است.
موضوع اصلی داستان‌های او جنگ، ویرانی، عشق، تنهایی و تلاش انسان‌ها برای جلب توجه دیگران است؛ مواردی که به نظر می‌رسد وی در زندگی شخصی‌اش با آن‌ها دست و پنجه نرم کرده است.

پس از دانلود و همگام‌سازی، کتاب‌های زیر به کتابخانه شما اضافه می‌شود:
-دفتر بزرگ
-مدرک
-دروغ سوم
اطلاعات بیشتر این بسته را پس از دانلود نسخه نمونه بخوانید.

نظرات کاربران

خیلی عالی بود
در 2 روز پیش توسط وحید شجاعی
عالی. عالی. عالی هیچ جمله دیگه ای در مورد این سه کتاب نمیشه گفت
در 3 هفته پیش توسط a.y....ir
واقعا مجموعه جذابیه و هر ۳ کتاب کشش و جذابیت کامل دارن جوری که نمیتونید کتاب رو ول کنید و داستان از اول تا انتها شما رو در اوج و هیجان نگه میداره و همیشه با پایان شوک آور تموم میشه. ترجمه خوبی هم داشت. واقعا ارزش خرید بالایی داده مخصوصا که ۳ جلد با هم و با تخفیف به فروش میرسه. برای جلد یک کتاب (دفتر بزرگ) در لهستان فیلم هم ساخته شده که خیلی خلاصس و زیبایی کتاب رو نداره
در 3 هفته پیش توسط رامین شاکری
پراز اغراق ولی جذاب
در 2 ماه پیش توسط mah...man
کتابهایی ک قطعا ارزش خوندن دارن
در 7 ماه پیش توسط شهرزاد