فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

می‌خواستم نویسنده شوم، آشپز شدم : یازده روایت آبگوشتی

کتاب می‌خواستم نویسنده شوم، آشپز شدم : یازده روایت آبگوشتی

نسخه الکترونیک کتاب می‌خواستم نویسنده شوم، آشپز شدم : یازده روایت آبگوشتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب می‌خواستم نویسنده شوم، آشپز شدم : یازده روایت آبگوشتی:

چاق و چلّه نبودیم. حتی یک‌جورهایی ریقو هم به حساب می‌آمدیم. من و بهروز به اضافه مامان و بابایمان سرجمع صد و پنجاه کیلو هم نمی‌شدیم. بهروز تا دوازده‌سالگی بیست کیلو بود. من ده دوازده کیلو بیشتر. مامان‌بزرگ رویمان اسم گذاشته بود. چپ می‌رفت و راست می‌آمد بهمان تشر می‌زد: «شماها آدم نیستید که، جزو خانواده عنکبوتیانید.»
مامان‌بزرگ چاق و تپل بود و پیرهن‌های گل‌درشت می‌پوشید و موهایش را مثل هایده کوتاه می‌کرد. داشت می‌رفت نهضت سوادآموزی و دیپلم آرایشگری‌اش را قاب کرده بود زده بود سر دیوار. همقد بودیم. همقد که نه، هم‌درس. من سوم دبستان بودم و مامان‌بزرگ سوم نهضت درس می‌خواند. هی من را می‌نشاند ور دلش و هی می‌گفت ازش درس بپرسم. از کل علوم سوم دبستان فقط یک جمله بلد بود: «مولکول‌هایش به هم چسبیده.» ازش می‌پرسیدم آب در چند درجه می‌جوشد، می‌گفت: «وقتی مولکول‌هایش به هم بچسبد.» می‌گفتم آتشفشان چه‌جوری ساخته می‌شود، می‌گفت: «چون مولکول‌هایش به هم می‌چسبد، فوران می‌کند.» می‌پرسیدم منظومه شمسی چند تا سیاره دارد، می‌گفت: «مولکول‌هایش به هم می‌چسبند و سیاره درست می‌شود.» من، با همه خریت نُه‌سالگی‌ام، فهمیده بودم نباید بزنم توی پَر پیرزن شصت‌ساله. با همین وضع بغرنج و چهار تا مولکول نصفه و نیمه، بلند می‌شد می‌رفت مدرسه، چهارده پانزده می‌گرفت و برمی‌گشت خانه.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب می‌خواستم نویسنده شوم، آشپز شدم : یازده روایت آبگوشتی را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.