در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۶,۸۳۴ تومان
4.41 $

درباره کتاب

اردوگاه زندان سیاسی کره‌ی شمالی دو برابر گولاگ‌های استالین و دوازده برابر اردوگاه‌های نازی عمر دارند. هیج کسی که در آنها آمده، فرار نکرده است جز شین دوگ‌هیوک.
فرار از اردوگاه ۱۴، از طریق داستان تکان‌دهنده‌ی حبس و فرار شگفت‌انگیز شین اسرار تمامیت خواه‌ترین حکومت جهان را افشا می‌کند.
این کتاب با تمرکز بر داستان این جوان شگفت‌انگیز که در امنیتی‌ترین زندان امنیتی‌ترین کشور رشد کرده است، اسرار مخفی این کشور را افشا می‌کند. فرار از اردوگاه ۱۴ خاطراتی بی‌نظیر است از یکی از تاریک‌ترین کشور‌های جهان.
این کتاب داستان تحمل، شجاعت، تلاش برای بقا و امید است.

نظرات کاربران

بعضی ها فقط دنبال ایراد گرفتن هستند نمیدونم میخوان ثابت کنن کا خیلی زرنگیم هه ما فهمیدیم ، دوستان چند سال بعد از انتشار کتاب شین در فیس بوک میگه قسمتی از داستان رو دروغ گفته و اشاره دقیق نمیکنه کدوم قسمت و نویسنده هم حتی بی اطلاع بوده ، اصلا این جزییات مهم نیست اینکه تو ۱۳ سالگی سوزونده شده یا بیست توجه کنید که رمانه، مهم نتیجه گرفتنه و اینکه نمیتونید انکار کنید این وحشی گری رو به حاشیه نرید لطفا و تامل کنید و ببینید تو قرن بیست و یک هنوز چه اتفاقاتی میفته مستندش رو هم ببینید بد نیست ، با سپاس
در 1 روز پیش توسط نگار بهره مند
خوبه
در 2 ماه پیش توسط bou...ian
کتاب خوبی هست برای اینکه با شرایط کره شمالی آشنا بشید اما ٥٠٪‏ کتاب خاطرات شخص هست ٥٠٪‏ مطالب خود نوبسنده
در 2 ماه پیش توسط beh...87v
سلام، کتاب جالبی هست و من خواندن اون را به همه توصیه میکنم، ترجمه کتاب بسیار خوب و روان است... خواندن این کتاب دیدگاه من را نسبت به کشور و جامعه کره شمالی اون تغییر داد، تازه فهمیدم که چیزی در این خصوص نمیدونستم.
در 2 ماه پیش توسط mfa...elk
عالی
در 3 ماه پیش توسط محمد اقایی