فیدیبو نماینده قانونی نشر چشمه و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

فرار از اردوگاه ۱۴ : داستان واقعی فرار ادیسه‌وار مردی از کره‌ی شمالی به سوی آزادی

نسخه الکترونیک کتاب فرار از اردوگاه ۱۴ : داستان واقعی فرار ادیسه‌وار مردی از کره‌ی شمالی به سوی آزادی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

اردوگاه زندان سیاسی کره‌ی شمالی دو برابر گولاگ‌های استالین و دوازده برابر اردوگاه‌های نازی عمر دارند. هیج کسی که در آنها آمده، فرار نکرده است جز شین دوگ‌هیوک.
فرار از اردوگاه ۱۴، از طریق داستان تکان‌دهنده‌ی حبس و فرار شگفت‌انگیز شین اسرار تمامیت خواه‌ترین حکومت جهان را افشا می‌کند.
این کتاب با تمرکز بر داستان این جوان شگفت‌انگیز که در امنیتی‌ترین زندان امنیتی‌ترین کشور رشد کرده است، اسرار مخفی این کشور را افشا می‌کند. فرار از اردوگاه ۱۴ خاطراتی بی‌نظیر است از یکی از تاریک‌ترین کشور‌های جهان.
این کتاب داستان تحمل، شجاعت، تلاش برای بقا و امید است.

دانلود کتاب فرار از اردوگاه ۱۴ : داستان واقعی فرار ادیسه‌وار مردی از کره‌ی شمالی به سوی آزادی در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب را خواندم. توصیفها به قدری واقعی بود که میتوانستم براحتی آنها را تجسم کنم.گرچه از لحاظ روحی نیازمند هضم وقایع وحشتناک بودم اما داستان آنقدر گیرا بود که دوست نداشتم لحظه ای آن را کنار بگذارم... در این سرزمین انسان هیچ معنا و مفهومی ندارد تا چه رسد به حقوق بشر همیشه آنچه که هستیم تمام آن چیزی نیست که باید باشیم؛بشر گاه اسیر اردوگاههایی این چنینی است ولی همیشه اسیر افکار و باورهای خویش است برای رسیدن به کمال و رهایی باید افکار و باورها را تغییر داد
در 2 ساعت پیش توسط mat...ami
oopoooopoop
در 2 هفته پیش توسط سمان
بخشی از کتاب رو از طریق فیدیباکس توی مترو خوندم و چون کتاب نخونده زیاد داشتم قصد خرید کتاب جدید نداشتم. ولی گیرایی کتاب باعث شد کتاب رو بخرم تا در ارامش بخونمش. کتاب بسیار تاثیرگذاریه و ابعاد پنهان حکومت کره شمالی و فجایع انسانی در حال وقوع در این کشور رو به خوبی به تصویر میکشه
در 3 هفته پیش توسط rit...o89
چرا وقتی میزنم رو خواندن کتاب نمیاد؟؟!😧😧
در 4 هفته پیش توسط kha....tg
عالیه
در 3 ماه پیش توسط هدی حسینی