در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۱۰,۲۰۰ تومان
6.10 $

درباره کتاب

اردوگاه زندان سیاسی کره‌ی شمالی دو برابر گولاگ‌های استالین و دوازده برابر اردوگاه‌های نازی عمر دارند. هیج کسی که در آنها آمده، فرار نکرده است جز شین دوگ‌هیوک.
فرار از اردوگاه ۱۴، از طریق داستان تکان‌دهنده‌ی حبس و فرار شگفت‌انگیز شین اسرار تمامیت خواه‌ترین حکومت جهان را افشا می‌کند.
این کتاب با تمرکز بر داستان این جوان شگفت‌انگیز که در امنیتی‌ترین زندان امنیتی‌ترین کشور رشد کرده است، اسرار مخفی این کشور را افشا می‌کند. فرار از اردوگاه ۱۴ خاطراتی بی‌نظیر است از یکی از تاریک‌ترین کشور‌های جهان.
این کتاب داستان تحمل، شجاعت، تلاش برای بقا و امید است.

نظرات کاربران

عالیه
در 1 روز پیش توسط awr...min
از بد بختی و گرسنگی مردم کره شمالی همین بس که مادری فرزندش رو بخاطر خوردن سهم غذاش زیر باد کتک میگیرد . چشم شما هم از حلقه بیرون زده بله اینجا گرسنگی مهر مادری رو نابود کرده . اینجا فرزندی برای غذای بیشتر مادر و برار خود را میفروشد . بله اینجا خدایی وجود ندارد . خدا دارد در هاوایی افتاب میگیرد با ثروتمندان کتابی که با خوندنش موهای بدنتون تا پایانش به احترام سختی های مردم کره ایستاده و اشک چشمتان را دلداری میدهند
در 4 هفته پیش توسط علی رستمی
درباره کره شمالی، کتاب آکواریوم های پیونگ یانگ نشر ثالث خیلی جذاب تر بود
در 2 ماه پیش توسط sad mim
یکی از تاثیرگذارترین کتابهایی که تا حالا خوندم❤️
در 3 ماه پیش توسط tara hasani
اونقدر زیبا بود این کتاب که همون اول که خوندنش رو شروع کردم، شصت صفحه رو خوندم. کتابی تلخ و بسیار خواندنی. حتما توصیه می کنم به خوندنش
در 4 ماه پیش توسط rh....iri