۸,۱۶۰ تومان
6.10 $

درباره کتاب

اردوگاه زندان سیاسی کره‌ی شمالی دو برابر گولاگ‌های استالین و دوازده برابر اردوگاه‌های نازی عمر دارند. هیج کسی که در آنها آمده، فرار نکرده است جز شین دوگ‌هیوک.
فرار از اردوگاه ۱۴، از طریق داستان تکان‌دهنده‌ی حبس و فرار شگفت‌انگیز شین اسرار تمامیت خواه‌ترین حکومت جهان را افشا می‌کند.
این کتاب با تمرکز بر داستان این جوان شگفت‌انگیز که در امنیتی‌ترین زندان امنیتی‌ترین کشور رشد کرده است، اسرار مخفی این کشور را افشا می‌کند. فرار از اردوگاه ۱۴ خاطراتی بی‌نظیر است از یکی از تاریک‌ترین کشور‌های جهان.
این کتاب داستان تحمل، شجاعت، تلاش برای بقا و امید است.

نظرات کاربران

یکی از تاثیرگذارترین کتابهایی که تا حالا خوندم❤️
در 1 ماه پیش توسط tar...nii
اونقدر زیبا بود این کتاب که همون اول که خوندنش رو شروع کردم، شصت صفحه رو خوندم. کتابی تلخ و بسیار خواندنی. حتما توصیه می کنم به خوندنش
در 2 ماه پیش توسط rh....iri
خواندنی و تلخ حتی اکر تمام مطالبش با واقعیت منطبق نباشه
در 2 ماه پیش توسط sar...e10
دردناک و البته تاثیرگذار. تصور اینکه در این جهان مدرن امروز، مردم کره شمالی اینطور زندگی می کنند سخت و ناراحت کننده است.
در 3 ماه پیش توسط m.m...i87
کتاب را خواندم. جهت آشنایی با سختی ها و مرارت های کارگران اردوگاه های کار اجباری در کره شمالی واقعا روشن کننده و در عین حال ناراحت کننده است. اینکه انسان ها را از تمامی حقوق محروم کرده اند واقعا رقت انگیز است. امیدوارم نه در کره شمالی و نه در هیچ جای زمین شاهد این زندگی ها و استبدادها نباشیم‌.
در 4 ماه پیش توسط Sali Azizian