کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

یونسکو و تئاترش: با مقدمۀ اوژن یونسکو و گفتگویی با او

نسخه الکترونیک کتاب یونسکو و تئاترش: با مقدمۀ اوژن یونسکو و گفتگویی با او به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

🔶🔸 با وارد کردن کد تخفیف 4u می‌توانید این کتاب را با 20٪ تخفیف خریداری کنید. 🔸🔶
«یونسکو و تئاترش» نوشته‌ «احمد کامیابی‌مسک»(-۱۳۲۲) پروفسور در تئاتر، کارگردان و مسئول سابق دانشکده هنرهای دراماتیک تهران، (اکنون استاد دانشگاه تهران) است. اوژن یونسکو در نامه‌ای به نویسنده درباره‌ این کتاب می‌گوید:« این کتاب پژوهشی است علمی و بسیار دقیق که می‌تواند نه تنها برای متخصصان بلکه برای همه آن‌ها که به انتقال آثار و اندیشه‌ها در سراسر جهان می‌پردازند، جالب باشد.»
احمد کامیابی‌مسک تئاتر یونسکو را آنچنان ساده و قابل درک توضیح می‌دهد که می‌تواند برای همه کسانی که در جستجوی فهم و شناخت این تئاتر هستند، راهنمای کاملی باشد.

دانلود کتاب یونسکو و تئاترش: با مقدمۀ اوژن یونسکو و گفتگویی با او در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران