فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

گفتگوهایی با اوژن یونسکو، ساموئل بکت، ژان ـ لویی بارو دربارۀ آثارشان: و چگونه گفتگوی علمی برگزار کنی

کتاب گفتگوهایی با اوژن یونسکو، ساموئل بکت، ژان ـ لویی بارو دربارۀ آثارشان: و چگونه گفتگوی علمی برگزار کنی

نسخه الکترونیک کتاب گفتگوهایی با اوژن یونسکو، ساموئل بکت، ژان ـ لویی بارو دربارۀ آثارشان: و چگونه گفتگوی علمی برگزار کنی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب گفتگوهایی با اوژن یونسکو، ساموئل بکت، ژان ـ لویی بارو دربارۀ آثارشان: و چگونه گفتگوی علمی برگزار کنی:

در سالن انتظار هتل منتظر بکت بودم که مردی از در کافه وارد شد، از کنارم گذشت و در وسط سالن انتظار توقف کرد. بنظر می‌رسید که در جستجوی کسی است. درست هنگامیکه بطرف من برگشت، حدسی را که زده بودم تأیید شد: بله خود او بود. در آن لحظه، از اینکه می‌دیدم هیچ شباهتی به‌عکسهایی که معمولاً از او در کتابها و مطبوعات چاپ می‌شود ندارد، دچار تعجب شدم. کشیده‌اندام و برافراشته، صورتی تقریباً بدون چین و چروک، چشمهایی روشن، نگاهی نافذ با پرتوی پر از مهر و این، با تصوری که آدمی می‌تواند از مرد کهنسالی که بیشتر از هشتاد سال از عمرش گذشته است، در ذهن داشته باشد مطابقت نمی‌کرد.
بکت بطرف میز مرمرینی که کنار پنجره مُشرف به‌بلوار "سَن ژاک" قرار داشت، رفت. برایم توضیح داد که از سالها پیش عادت داشته است دوستدارانش را به این محل دعوت کند، زیرا دوست می‌داشت همیشه در کنار همین میز مرمرین بنشیند. ضمن توضیح این نکته دستهایش را روی مرمر کشید و تکرار کرد که چقدر این محل و بویژه این میز (۲) را دوست دارد.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب گفتگوهایی با اوژن یونسکو، ساموئل بکت، ژان ـ لویی بارو دربارۀ آثارشان: و چگونه گفتگوی علمی برگزار کنی را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.