کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دختر بی‌سوادی که حساب‌ و کتاب بلد بود

نسخه الکترونیک کتاب دختر بی‌سوادی که حساب‌ و کتاب بلد بود به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

یوناس یوناسون ، نویسنده معاصر سوئدی با کتاب پرفروش «مردصدساله‌ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد» در ایران شناخته شد و پس از آن کتاب‌های دیگر این نویسنده نیز مورد توجه خوانندگان قرار گرفت.
در کتاب « دختر بی سوادی که حساب و کتاب بلد بود» با دختر سیاهپوست آفریقایی آشنا می‌شویم که از پست‌ترین کار که پاک کردن فاضلاب و حمل مدفوع باشد، با اتکا به مهارت محاسباتی ذاتی خود، به درمی‌آید و به یمن بعضی از شانس‌ها، به ناگاه سازنده بمب‌اتمی می‌شود!
در قسمتی از کتاب می‌خوانیم:
از جهاتی خوش‌اقبال بودند؛ مستراح‌خالی‌کُن‌های بزرگ‌ترین بیغوله در آفریقای جنوبی. هرچه باشد، هم کار داشتند و هم سقفی بالای سرشان.
از سوی دیگر، از نظر آماری، هیچ آینده‌ای نداشتند. اغلبشان در جوانی از سل، ذات‌الریه، اسهال، مواد، الکل یا ترکیبی از همه‌ی آن‌ها می‌مردند. شاید یکی دوتایشان بختِ رسیدن به پنجاه‌سالگی را داشتند. مثلاً، مدیر یکی از شعبه‌های تخلیه‌ی مستراح در سووتو یکی از آن‌ها بود. اما او ناخوش‌احوال و زهواردررفته بود. از کله‌ی سحر یک‌عالمه آبجو می‌نوشید تا یک‌عالمه مُسکّن را بشورد و فرو بدهد. درنتیجه، روزی اتفاقی به نماینده‌ی اداره‌ی بهداشت شهر ژوهانسبورگ، که به دفترشان اعزام شده بود، حمله کرد. کَفیری که جایگاه خودش را نمی‌شناخت. این رویداد به مقامات بالا گزارش شد تا به گوش مدیر آن اداره در ژوهانسبورگ رسید؛ او هم روز بعد، حین استراحت نیم‌روز با همکارانش، اعلام کرد که وقتش رسیده مردک بی‌سوادِ مسئول بخش را عوض کند.

دانلود کتاب دختر بی‌سوادی که حساب‌ و کتاب بلد بود در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

این کتاب عنوان و ویرایش جدیدتری هم داره : دختری که پادشاه سوئد را نجات داد. پیشنهاد میکنم اون عنوان رو پیدا کنید و بخونید... از بهترین داستانی جهانی و ارزش پر کردن وقت شمارو داره
در 2 هفته پیش توسط meh...com
من اولین بار که اسم کتابو دیدم جذبش شدم به نظر من کتاب جالبیه و اتفاقات و اشخاص و مکان های متفاوت رو به طرز باورنکردنی به هم پیوند داده کی میتونه تصور کنه دختری که در زاغه های افریقا به دنیا امده روزی بتونه زندگی و سلطنت پادشاه کشوری بیگانه با کشور خودش رو نجات بده.توصیه میکنم بخونیدش
در 2 ماه پیش توسط www...h88
پیرمرد صد ساله... از این کتاب جذاب تره به نظرم، نکته عذاب اور در مورد این کتاب ترجمه خیلی بد و ویراستاری بدترشه (اگه اصلا ویراستاری شده باشه) برای من انقدر اذیت کننده بود که بعد از ۶۰ صفحه از خوندن کتاب منصرف شدم...
در 4 ماه پیش توسط nii....na
اول پیر مرد صد ساله ..‌رو خوندم بعد این یکی، این هم جالب بود البته به پای اولی نمی‌رسید ولی قشنگ بود....
در 5 ماه پیش توسط رضا
پر از حادثه و اتفاق، ماجراهایی عجیب و باورنکردنی در بستری از وقایع تاریخی و مستند رخ می دهند.
در 5 ماه پیش توسط مریم