کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نیستان و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

رخصت مرشد : یزد - قصه‌های پهلوانی (جلد نهم )

نسخه الکترونیک کتاب رخصت مرشد : یزد - قصه‌های پهلوانی (جلد نهم ) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

حالا دیگر پهلوان علی‌عسکر یزدی را در سراسر ایران به عنوان قوی‌ترین پهلوان کشور می‌شناختند. هر روز از گوشه و کنار مملکت پهلوانان جوانی که آرزوی بازوبند پهلوانی را در سر می‌پروراندند، برای کشتی با او به یزد می‌آمدند و با ناکامی به شهر و دیار خود بازمی‌گشتند. پهلوان عسکر برای حفظ موقعیت خود و دفاع از مقام پهلوانی، مجبور بود که مرتب ورزش کند تا همیشه آماده و ورزیده باشد. همه‌جا پیچیده بود که قرار است امسال در جشن عید نوروز، پهلوان نیرومندی برای کشتی با عسکر به تهران بیاید.
پهلوان عسکر برای شرکت در کشتی نوروز به طرف تهران حرکت کرد. او وقتی به تهران رسید که هنوز زمان زیادی تا عید نوروز مانده بود. بعد از تحقیق متوجه شد که حریفِ امسال او پهلوان حسین نعل‌گر قزوینی است، اما او هیچ شناختی از این پهلوان نداشت.

دانلود کتاب رخصت مرشد : یزد - قصه‌های پهلوانی (جلد نهم ) در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران