فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دنیای سوفی (داستانی درباره تاریخ فلسفه)

نسخه الکترونیک کتاب دنیای سوفی (داستانی درباره تاریخ فلسفه) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

نویسنده این کتاب یوستین گردر در نروژ به دنیا آمد. سال ها در برگن فلسفه تدریس می کرد، و پیوسته در فکر متن فلسفی ساده ای بود که به درد شاگردان جوانش بخورد؛ چون متن مناسبی نیافت خود نشست و دنیای سوفی (۱۹۹۱) را نوشت. کتاب با استقبال غیرمنتظره ای روبرو گردید و در همان چند سال اول انتشار به بیش از سی زبان ترجمه شد و تاکنون میلیون ها نسخه در جهان فروش رفته است.
گردر استاد ساده نویسی و ایجاز است. سه هزار سال اندیشه را در ۶۰۰صفحه می گنجاند و زیرکانه از قول گوته می گوید: کسی که از سه هزار سال بهره نگیرد تنگدست به سر می برد. و چه راحت مباحث پیچیده فلسفه غرب را بی آنکه مبتذل شود به زبان ساده و شیوا و همه فهم بیان می کند.

دانلود کتاب دنیای سوفی (داستانی درباره تاریخ فلسفه) در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

لطفابرای کتابهایی که گرانترازبقیه هستن تخفیف های۳۰یا۵۰درصدی بگذاریدتاهمه بتونن بخونن،بخصوص آثاربزرگ مثل ۳تفنگدار_بینوایان و...،باسپاس ازتیم فیدیبو
در 2 هفته پیش توسط mobin j
کتابیه که هرکسی باید حداقل یه بار بخوندش ولی من توصیه می کنم نسخه کاغذیشو بخونید
در 3 هفته پیش توسط سوده عابدینی
اوایل جوونی این کتابو گرفتم مثلا بخونم ،الان ک اواسط جوونی رد میکنم هنوز تمومش نکردم. کلا هیچی منو جذب نمیکنه . شما چحوری جذب ی چیزی یا کسی میشید?
در 3 هفته پیش توسط Returned
سوفی فلسفه را با ادبیات ساده یاد میگیره پرسش میکنه و ما هم در کنار اون یاد میگیریم . و ترس از فهم فلسفه را از بین میبره. دوسش دارم
در 1 ماه پیش توسط سمیرا مسیبی
فعلا نمونه اش رو دارم می خونم. عالیه.
در 2 ماه پیش توسط مهران احمدی