کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دنیای سوفی (داستانی درباره تاریخ فلسفه)

نسخه الکترونیک کتاب دنیای سوفی (داستانی درباره تاریخ فلسفه) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

🔶🔸 با وارد کردن کد تخفیف chelle می‌توانید این کتاب را با 40٪ تخفیف خریداری کنید. 🔸🔶
نویسنده این کتاب یوستین گردر در نروژ به دنیا آمد. سال ها در برگن فلسفه تدریس می کرد، و پیوسته در فکر متن فلسفی ساده ای بود که به درد شاگردان جوانش بخورد؛ چون متن مناسبی نیافت خود نشست و دنیای سوفی (۱۹۹۱) را نوشت. کتاب با استقبال غیرمنتظره ای روبرو گردید و در همان چند سال اول انتشار به بیش از سی زبان ترجمه شد و تاکنون میلیون ها نسخه در جهان فروش رفته است.
گردر استاد ساده نویسی و ایجاز است. سه هزار سال اندیشه را در ۶۰۰صفحه می گنجاند و زیرکانه از قول گوته می گوید: کسی که از سه هزار سال بهره نگیرد تنگدست به سر می برد. و چه راحت مباحث پیچیده فلسفه غرب را بی آنکه مبتذل شود به زبان ساده و شیوا و همه فهم بیان می کند.

دانلود کتاب دنیای سوفی (داستانی درباره تاریخ فلسفه) در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

سلام نمیدونم چرا با اینکه اهل کتابم ولی اصلا برای من کتاب جالبی نبود و ازش خوشم نیومد البته من ترجمه آقای بازیاریو خوندم بعضی جاهاش واقعا حق مطلب ادا نشده
در 17 ساعت پیش توسط فرسا
ترجمه حسن کامشاد عالیه،این نسخه از کتاب رو از دست ندین
در 1 روز پیش توسط محسن منصوری
لطفا کتاب صوتی این اثر رو هم تهیه کنید. ممنون
در 7 روز پیش توسط f f
خیلی عالی. برای آشنایی با مفهوم فلسفه. فلسفی فکر کردن. آشنایی اجمالی با تاریخ فلسفه. هم برای مخاطب نوجوان و هم بزرگسال.
در 3 هفته پیش توسط فیروزه ر د
کتاب دنیای سوفی برای افرادی که میخواهن مطالعه در مورد فلسفه و مسائل فلسفی را شروع کنن بسیار مناسب حال هست . این کتاب راجعبه فیلسوفان بزرگ و مسائل فلسفی حرف ها برای گفتن دارد البته به طور مختصر و بعد از خواندن این کتاب حتما باید کتاب های مفصل تری هم خوانده شود تا درک بیشتری از مسائل پیدا کرد البته داستان این کتاب سوفی و استاد فلسفه او و اتفاقات آن بسیار جالب و خواندنی هست.
در 4 هفته پیش توسط Negar H