فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دنیای سوفی (داستانی درباره تاریخ فلسفه)

نسخه الکترونیک کتاب دنیای سوفی (داستانی درباره تاریخ فلسفه) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

نویسنده این کتاب یوستین گردر در نروژ به دنیا آمد. سال ها در برگن فلسفه تدریس می کرد، و پیوسته در فکر متن فلسفی ساده ای بود که به درد شاگردان جوانش بخورد؛ چون متن مناسبی نیافت خود نشست و دنیای سوفی (۱۹۹۱) را نوشت. کتاب با استقبال غیرمنتظره ای روبرو گردید و در همان چند سال اول انتشار به بیش از سی زبان ترجمه شد و تاکنون میلیون ها نسخه در جهان فروش رفته است.
گردر استاد ساده نویسی و ایجاز است. سه هزار سال اندیشه را در ۶۰۰صفحه می گنجاند و زیرکانه از قول گوته می گوید: کسی که از سه هزار سال بهره نگیرد تنگدست به سر می برد. و چه راحت مباحث پیچیده فلسفه غرب را بی آنکه مبتذل شود به زبان ساده و شیوا و همه فهم بیان می کند.

دانلود کتاب دنیای سوفی (داستانی درباره تاریخ فلسفه) در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

به تیتر این صفحه دقت کنید: داستانی در مورد تاریخ فلسفه. اگه به این موضوع علاقه دارید بخونید، ی رمان معمولی نیست که هرکسی از خوندنش لذت ببره.
در 4 روز پیش توسط br....994
برای کسایی که به ادبیات و رمان های فلسفی علاقه دارند کتاب خوبیه ولی کتاب مرشد و مارگاریتا کتاب قوی تری هست
در 1 هفته پیش توسط fhe...h69
کتابی که نویسنده اش با سیر جالبی فلسفه را به زبان ساده توضیح می دهد، شاید نقطه ضعفش هم همین زیاد ساده بودنش است! چون آدمی را از فکر کردن برای رسیدن به پاسخ یک نوشته پیچیده وا می دارد و حتی بار ها و بار ها یک مطلب را تکرار می کند که خسته کننده اش می کند، اما برای آغاز مطالعات فلسفی، کتاب خوب و جامعی است گرچه فقط به تاریخ فلسفه غرب پرداخته است.
در 2 هفته پیش توسط حسین رباطی
درباره فلسفه است.
در 3 هفته پیش توسط Mehdi Tamadon Rastegar
کتاب نایاب رستاخیز مردگان دانلود: mj۱۲۶@
در 1 ماه پیش توسط mho...458