در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۱۵,۶۰۰ تومان
8.80 $

درباره کتاب

نویسنده این کتاب یوستین گردر در نروژ به دنیا آمد. سال ها در برگن فلسفه تدریس می کرد، و پیوسته در فکر متن فلسفی ساده ای بود که به درد شاگردان جوانش بخورد؛ چون متن مناسبی نیافت خود نشست و دنیای سوفی (۱۹۹۱) را نوشت. کتاب با استقبال غیرمنتظره ای روبرو گردید و در همان چند سال اول انتشار به بیش از سی زبان ترجمه شد و تاکنون میلیون ها نسخه در جهان فروش رفته است.
گردر استاد ساده نویسی و ایجاز است. سه هزار سال اندیشه را در ۶۰۰صفحه می گنجاند و زیرکانه از قول گوته می گوید: کسی که از سه هزار سال بهره نگیرد تنگدست به سر می برد. و چه راحت مباحث پیچیده فلسفه غرب را بی آنکه مبتذل شود به زبان ساده و شیوا و همه فهم بیان می کند.

نظرات کاربران

این کتاب عالی است کسانی که میخوان فلسفه رو نه چندان عمیق بخوانند عالی است برای شروع فلسفه هم برای کسانی که میخوان عمیق بشن توصیه میکنم
در 1 روز پیش توسط علی حسنی
کتاب خیلی خوبی بود.برای شروع عالیه.چون نویسنده در جریان یک داستان مطالب رو اموزش میده کاملا جذابه و ادم به ادامه مشتاق میشه واقعا ارزش خریدن رو داره.
در 6 روز پیش توسط niy...emi
من سالها پیش این کتاب رو با ترجمه ای دیگر خوندم. واقعا' عالی ست!
در 6 روز پیش توسط mat...nmo
کتابی مفید است. من لذت بردم.
در 1 هفته پیش توسط sab...ni1
این کتاب رو سال ۸۸ خوندم. برای شروع و آشنایی با فلاسفه و مسیری که فلسفه غرب از همون ابتدا در یونان باستان شروع شد تا به الان خیلی کتاب خوبیه. نثر نوشته روان و به شکل داستانی در مورد دختری به نام سوفی پیش میره. این کتاب جزو منابع درسی خود نروژ هم هست. اصلا هدف نویسنده از نوشتن این کتاب یاد دادن تاریخ فلسفه به دانشجوهاش بوده که با استقبال کم نظیری مواجه شد. خوندنش رو به فلسفه دوستان پیشنهاد میکنم. کتاب "راز فال ورق" هم کتاب پر فروش دیگه ای از همین نویسنده است. اما جذابیت و حجم کتاب دنیای سوفی خیلی بیشتره.
در 2 هفته پیش توسط خانوم کتابخون