فیدیبو نماینده قانونی مهراندیش و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

نگاهی به داعش از درون: ۱۰ روز در دولت اسلامی

نسخه الکترونیک کتاب نگاهی به داعش از درون: ۱۰ روز در دولت اسلامی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتابِ حاضر سفری است به درونِ پایگاهِ ترور، به مناطق تحت تصرفِ گروه تروریستیِ «داعش ». نویسنده‌ی کتاب اولین خبرنگار غربی است که با در دست داشتن امان‌نامه‌ای به رَقه و موصل سفر می‌کند، با مردم و برخی افرادِ این گروهِ جنایتکار مصاحبه می‌کند و زنده بازمی‌گردد و خاطرات خود را از این سفرِ پرمخاطره در قالب سفرنامه‌ای پُرکشش و رمان‌وار عرضه می‌کند. کتاب پیشِ رو سندی است منحصر به‌فرد در شناختِ شیوه‌ی تفکر و عمل این گروه تروریستی. بی‌دلیل نیست که این کتاب بلافاصله پس از انتشار ماه‌ها به کتابِ پرفروش مجله‌ی اشپیگل در آلمان تبدیل شد. نگاهی به داعش از درون – ده روز در «دولت اسلامی » نخستین کتابی است که از این نویسنده به فارسی ترجمه می‌شود.
این کتاب به دلیل استقبال کتاب‌خوانان و رضایت آنان از کیفیت نشر و ترجمه‌ی آن به چاپ های مکرررسیده و ناشر کماکان آن را در برنامه چاپ دارد.

  • دسته بندی: علوم سیاسی ، مصاحبه‌ها
  • ناشر: مهراندیش - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 5.02 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۵۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب نگاهی به داعش از درون: ۱۰ روز در دولت اسلامی در فیدیبو

۱۵۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۵۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

عالی بود
در 2 ماه پیش توسط sae...i55
کتابی است که ارزش خواندن دارد. گفتگو ها و دلایل پیوستن به داعش جالب است هرچند شاید برای خواننده ایرانی قانع کننده نباشد اما خیلی از این نوع استدلالها و سبک فکری آشناست. این نشان میدهد که با تفکرات افراطی فاصله زیادی ندارم. کوچکترین غفلت ها نتایج مشابه می دهد. ما استثناء نیستیم. در مورد خواندن نسخه الکترونیکی عدم دسترسی به زیر نویس هنگام مطالعه اذیت می کند. شماره هایی که داخل متن است پایان کتاب توضیح می دهد. این سیستم در نسخه کاغذی جواب میدهد اما در نسخه الکترونیکی خوشایند نیست. بهتر است زیر نویس در همان صفحه در دسترس باشد.
در 4 ماه پیش توسط haj...az2
خواندن این کتاب را به چند دلیل توصیه میکنم. اول اینکه اینهمه نام داعش را هرروزه میشنویم، بدانیم اصلا چیست و از کجا امده است. دوم اینکه کتاب نگاه یک خارجی را نشان میدهد و از این نظر بدون جهت گیری خاصی نوشته شده است. سوم اینکه در رابطه با ایران هم مطلب دارد و همگی داعشی ها متفق هستن که اگر بتوانند همه ایرانی ها را خواهند کشت. علت حمایت ترکیه و عربستان را از داعش نیز متوجه میشوید. اهداف غرب از حمایت داعش نیز به طور مفصل آمده. چهارمین و مهمترین دلیل دانستن ایدئولوژی داعش است. علاوه بر این از نظر اعتقادی نیز انسانهایی جدا از ما نیستن. کتاب را حتما مطالعه کنید.من مواردی را گفتم که برای خودم مهم بود شاید شما نظر دیگری داشته باشید.....» (منیره صادقی)
در 1 سال پیش توسط wor...k94
قبلاً نسخه‌ٔ چاپی این کتاب را خوانده بودم. کتاب بسیار خوبی است. ترجمه‌اش هم خوب و روان است با زیرنویس‌هایی مفید.
در 1 سال پیش توسط A H