فیدیبو نماینده قانونی ترفند و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کوکولوژی (بازی‌های جذاب و سرگرم کننده‌ی خودشناسی)

نسخه الکترونیک کتاب کوکولوژی (بازی‌های جذاب و سرگرم کننده‌ی خودشناسی) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

این کتاب مجموعه‌ای از تستها و بازی‌های روانشناسی است،‌ تست‌هایی که علاوه بر کمک به شناخت شخصیت، می‌تواند به‌عنوان یک سرگرمی جذاب نیز استفاده شود.
می‌توان از کوکولوژی به‌عنوان یک وسیله‌ی ارتباطی استفاده کرد. برای بسیاری از مردم تست روان‌شناسی موضوعی مبهم و هراس‌آور است. حتی خود من هم به‌عنوان یک روان‌شناس دوست ندارم تست روان‌شناسی بدهم. اما بازی‌های روان‌شناسی همین کار را جالب و جذاب می‌کنند، و مردم هم از این‌که فقط به یک بازی می‌پردازند دلهره‌ی کمتری خواهند داشت. در کوکولوژی می‌توانید در صورت عدم باورپذیری تعبیر پاسخ‌ها، آن‌ها را نپذیرید، زیرا این جزئی از بازی است. اما فکر می‌کنم از صحت اغلب تعبیرها در آشکار کردن شخصیت واقعی افراد شگفت‌زده شوید. این بازی کمک می‌کند تا شکاف ارتباطی میان دوستان و عشّاق کمتر شود، می‌توانید بیشتر به یکدیگر نزدیک شوید و همدیگر را بهتر بفهمید، هم‌چنین می‌توانید راجع به موضوعات دشوار، حساس و ممنوعه صحبت کنید.

دانلود کتاب کوکولوژی (بازی‌های جذاب و سرگرم کننده‌ی خودشناسی) در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

عمدتا غیر علمی و چرت و پرت
در 1 ماه پیش توسط ک آذ
من عاشق این جور بازیهایی هستم اینو توی طرح رایگان قرار بدید
در 2 ماه پیش توسط Bookworm
صرفاً براى سرگرمى هست فکر نمیکنم پایه علمى داشته باشه، من خوشم نیومد و توصیه نمیکنم
در 2 ماه پیش توسط fan...a60
نسخه ی فیزیکی دو جلد این کتاب رو دارم و برام به قدری جذاب بود که تمام بازی هاش رو همون شب که خریدمش انجام دادم پیشنهاد می کنم?
در 3 ماه پیش توسط mir...din
به نظرم کتاب خیلی خوبی بود و ارزش خوندن رو داشت... ولی میتونست بهتر باشه.
در 4 ماه پیش توسط fat...i.5