در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۵,۰۰۰ تومان
3.50 $

درباره کتاب

«لذتی که حرفش بود» نوشته پیمان هوشمند‌زاده ( -۱۳۴۸)، عکاس و نویسنده ایرانی است.
این کتاب مجموعه‌ای است از تاب‌ترین تجربه‌های به ظاهر پیش‌پا افتاده و روزمره ما.
مجموعه‌ای از بدیهات، آن‌قدر که کمتر کسی به آنها فکر می‌کند.
پیمان هوشمندزاده و منطق روایی ساده و روانش، کولاژوار قطعاتی از مشاهدات هر انسانی را از پیرامونش و خاطراتش کنار هم چیده، جوری که برای خواننده چاره‌ای جز حیرت کردن نمی‌ماند.
این تکه‌ها و در کلیت‌شان این مقالات، عریان‌کننده‌ی یکی از بارزترین کمبودهای عنصر معاصر ماست، قدرت دیدن، شناختن و شکافتن ساده‌ترین اتفاقات جاری زندگی و حرف زدن راجع‌به‌شان.
گاهی لازم است انگشت عکاس برای فشردن شاتر بلرزد، قلم در دستان نویسنده بلغزد و مخاطب جسارت کندوکاو در جزئی‌ترین رکن اثر پیش رویش را بیابد. این کتاب، به قول نویسنده‌اش، «توضیح واضحات» است.

نظرات کاربران

فکر می کردم خیلی خوب و دلنشین باشه اما نبود . آخراش دیگه یک صفحه در میون میخوندم که زودتر تموم بشه ! اصلا شبیه نوشته پشت کتاب نیست .
در 3 هفته پیش توسط zah....ch
بسیار ارزش خوندن داره
در 3 هفته پیش توسط سارا رفیعی
کتابی عالی مخصوصا برای علاقه مندان عکاسی و قصه
در 2 ماه پیش توسط samaneh
ب نظر من هم کتاب فوق العاده ای نیست ... لا به لای نوشته ها با جملات خیلی تاثیر گذار ک آدم رو ب فکر میندازه مواجه میشیم ولی خیلی بخش های دیگه معمولی و حتی خسته کننده است ... در مجموع ب نظر من کتابیه ک ی بار خوندنش بد نیست ولی جز کتاب های ب یادماندنی قرار نمیگیره
در 4 ماه پیش توسط شهرزاد
کتاب را که گرفتم گفتم یک نگاهی به آن بیاندازم و بخوابم، فردا میخوانمش. یک وقت نگاه کردم دیدم صفحه ی نود و یک هستم. همین کافی نیست؟! روان، صادقانه، خوشمزه
در 4 ماه پیش توسط یگانه گل پذیر