فیدیبو نماینده قانونی انتشارات برکه خورشید و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

زندگی شیرین

نسخه الکترونیک کتاب زندگی شیرین به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

بهمن سبد گل بزرگی را به دستم داد: خدا بد نده شیرین خانوم. الان بهترین؟
خواستم بگویم "بله" جوابی که حتما اینها هم منتظر شنیدنش بودند اما تصمیم گرفتم حرف دلم را که شده بود سوهان روحم و مدام شب تا صبح در ذهنم مثل مته می‌جنبید را بزنم.سینه صاف کردم و ناخودآگاه سرجایم صاف نشستم: راستش خوب نیستم. تو این موقعیت خیلی به فرشاد احتیاج دارم ولی اونم گرفتار این خونه سازی نحس شده...شما اگه از اولش گفته بودی که قراره کارها بیفته گردن فرشاد و اینطوری اونجا گرفتار بشه شاید ما هم یه تصمیم دیگه می‌گرفتیم.
به فرشاد نگاه کردم تا ببینم مثل وقتهایی که از حرفهای من حرص می‌خورد یا بهش برخورده، چشم غره می‌رود یا نه؟ اما لبخند نامرئی‌اش دلم را قرص کرد و ادامه دادم: می‌دونید غده‌ای که جراحی کردن سرطانی بوده و من حالا حالاها باید درگیر شیمی‌درمانی و آزمایشگاه و بیمارستان باشم، آرمان هم که امسال کنکوریه، آزاده هم که نه تنها کمک نیست خودش یه عالم وقت و انرژی می‌خواد...
پری خودش را جمع و جور کرد و دهنش را کج کرد. پیدا بود انتظار نداشته من این حرفها را پیش بکشم از بس که همیشه سکوت کرده بودم. آهسته و بدعنق جواب داد: شیرین جون هرکس مختاره برای زندگیش تصمیم بگیره. من نتونستم بدون بهمن...تو هم اگه نمی‌تونی، آقا فرشاد باید یه راه حل پیدا کنه.من خدای نکرده نمی‌خواستم کارا رو بندازم گردن ایشون، خودشون قبول کردن شرایط جدید رو...

  • دسته بندی: رمان ایرانی
  • ناشر: انتشارات برکه خورشید - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.38 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۲۰ صفحه
  • شابک: 978-600-7507-22-3

دانلود کتاب زندگی شیرین در فیدیبو

۱۴۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۴۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

عالی عالی عالی
در 1 ماه پیش توسط kka...n59
خیلی روان و دلچسب نوشته شده.من ۲شبه تمومش کردم.به نظرم این بیماری الان دامن خیلی از ما یا اطرافیانمون رو گرفته و کتاب تلنگر خوبی به خواننده میزنه که قدر ثانیه ثانیه زندگیش رو بدونه.
در 2 ماه پیش توسط محیا صدرنژاد
نمیشه بهش گفت یک اثر هنری وزین !! ولی یک زندگی رو خوب به تصویر کشیده و نتیجه گیری خیلی خوبی داره . راستش من یک شب بیخوابی به سرم زد این کتاب رو خریدم و تا صبح تمومش کردم . در کنار همه کتابهای موفقیت و روانشناسی معروفی که خوندم می تونم بگم این کتاب بیشتر از اونها تاثیر بسیار خوبی تو حال من داشت البته شاید هم مکمل اونها بود ! و با اینکه کل شب رو بیدار بودم روز بعدش پر از انرژی بودم . خوندنش رو به خانمهای ایرانی توصیه میکنم خصوصا اونهایی که زیاد اهل خوندن نیستند چون خیلی روون نوشته شده و شروع خوبی هست برای کتابخونی .
در 2 ماه پیش توسط gol...kha
رمان های خانوم حمزه لو از اون پاپ رمان هایی نیست که حتما باید کادوپیچ بشن برای کتاب خونای غیرحرفه ای. نه من که خوشم میاد از کتاباش. معضلات رو تو زندگی واقعی حل می کنه هم سرگرم می شی و هم حرفی تهش هست. فیدیبو از رمان های ایرانی تو این نفسای اخر تابستوم زیادتر بزار تو طرح مرسیلر (:
در 2 ماه پیش توسط سامان
کتاب نثر روانی داره و خوب نوشته شده موضوع بیشتر زنانه به نظر می رسه درباره اینکه زن های جامعه ما ترس از تغییر و بیرون اومدن از حاشیه امن خودشون رو دارن. از این نظر شبیه کتابهای جوجو مویزه. بعضی ها سالها تن به خفت می دن به خاطر ترس هاشون. دوم درباره سخت گرفتن به خوده. اینکه واقعا ارزش نداره. اینکه همه چی همیشه تمیز و مرتب باشه. همیشه شام و نهار و کیک باشه تو خونه. اگر خانم هستید و درگیر زندگی متاهلی, خوندن این کتاب رو پیشنهاد میکنم. موقعیت های توصیف شده به شدت ملموس و آشنا هستن.
در 2 ماه پیش توسط مریم کردی