در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۶,۴۰۰ تومان
4.20 $

درباره کتاب

کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید: تفسیر ۵۲ ایده طلایی» نوشته ناپلئون هیل است.
هیل با الهام گرفتن از اندرو کارنگی، این کتاب را به رشته تحریر درآورده است.
او برای نوشتن این کتاب به مدت ۲۰سال به تحلیل زندگی ۱۰۰ مرد نامی پرداخت و حاصل آن را به‌صورت ۱۳ گام برای رسیدن به ثروت شرح داده است.
این کتاب چگونگی دست‌یابی به هدف را توضیح می‌دهد. در این کتاب می‌توان به این پی برد که توانگری تنها با معیار پول قابل اندازه‌گیری نیست و دوستی‌های ادامه‌دار، مناسبات خانوادگی و احساس درک همدلانه میان همکاران نعمت بزرگی است که اسباب آرامش ذهن می‌شود.
وقتي جان. اف. كندي رئیس‌جمهور آمريكا در ۲۵ مه ۱۹۶۱ به دنيا اعلام كرد كه آمريكا قبل از پايان همان دهه فضا را فتح خواهد كرد، هيچ‌كس نمي‌توانست منكر قطعيت و عظمت اين هدف شود. پیش‌ازاین يوري گاگارين اولين انساني بود كه پا به فضا گذاشته بود و هيچ گواهي دال بر این‌که آمريكايي‌ها مي‌توانند روس‌ها را در اين رقابت فضايي شكست دهند وجود نداشت. بااین‌حال كندي متعهد شده بود و احساس مي‌كرد دستيابي به هدفي غرورآميز حس غرور را به مردم آمريكا بازخواهد گرداند.
كتاب «بينديشيد و ثروتمند شويد» مراحل سيزده‌گانه دستيابي به ثروت شرح داده است. روياي زندگي شما هر چه باشد توصيه‌های نويسنده اين كتاب، حتما برای شما مفيد واقع خواهند شد.
بدون شك منظور اين كتاب اين نيست که تنها با فکر کردن می‌شود کاری از پیش برد، هيل در اين كتاب از رازي سخن مي‌گويد كه بعد آن را به طريقي فاش مي‌كند و مي‌گويد: رازی وجود ندارد. تنها چيزی كه واقعاً به آن نياز داريد اين است كه بينديشيد و ثروتمند شويد.

نظرات کاربران

نوشته ی کتاب باعث میشه با کتاب اصلی اشتباه بشه این هم یه نوع کلاهبرداری
در 2 روز پیش توسط تیام ندری
بعضی مطالبش خوبه در کل کاربردی نیست
در 2 روز پیش توسط حسین مظفری فرد
خود کتاب ناپلئون هیل نیست. فقط جملاتی از کتاب هیل رو اومده شرح زده.
در 2 ماه پیش توسط 1mo...jem
این ناپلئون هیل خودش کلاه بردار بوده، ۵ بار ازدواج کرده و کلی شکایت شده ازش. یک عمر سر کار بودیم با این خزعبلات. همه مطالب نوشته شده تو این کتاب از خودش سر هم کرده.
در 2 ماه پیش توسط rez...li1
فکر کردم خود کتاب ناپلئون هیل هست که خریدم به نظرم اصلا خوب نیست و همه مطالبش تکراریه
در 4 ماه پیش توسط mag...me7