فیدیبو نماینده قانونی نشر افکار و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

تکنیک های نواختن پیانو (نسخه PDF)

کتاب تکنیک های نواختن پیانو (نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب تکنیک های نواختن پیانو (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب تکنیک های نواختن پیانو (نسخه PDF):

(نسخه PDF)
نواختن به دلیل سازوکار پیچیده اش مدام ما را به تکاپو و چاره جویی میکشاند و آنچه ما در پاسخ انجام میدهیم چه میتواند باشد؟ دقیقتر خواندنِ نتها، تکرارِ بیشتر، طرح تمرین-های کمکی، یافتن فنون پنهان، یا دست آخر مشورت و همنظری با سایرین. اینها و هر امکان دیگری را نیز که به کار بندید، بازهم همواره یک چیز باقی خواهد ماند که باید پیوسته بدان اتکاء داشت: آزمودن به محک تجربه، آن هم در طی زمان کافی که بتواند اهمیت و اعتبار تمهید به کار رفته را به اثبات رساند.
آنچه در پیش رو دارید اثری است کموبیش در خدمت این هدف. تمرینها و پیشنهادهای ارائه شده در این متن غالباً دستاورد تجربهی درازمدتِ مؤلف در طول دوران آموزش و تدریس نوازندگی و نواختن هستند و میتوانند برای نوازندگان کمتجربه و آنان که نیازمند راه حلهایی هستند مؤثر باشند. البته نباید از یاد برد که مؤلف خود نیز در جایجای متن یادآور میشود که هیچ راهحلِ واحدی وجود ندارد و هنرمند و آموزگار همواره باید آماده باشند تا از شیوه های متفاوت و تازه بهره بگیرند.
افزون بر اینها، باید یادآور شد که این متن به خلاف بسیاری نمونه های مشابه عاری از توضیحاتِ نظری زائد و مفصل است، به نحوی که در بیشتر موارد مطلب فوراً با یک مثال یا تمرین به خوبی نمایانده میشود. این، بی تردید، ویژگیای است که سبب میگردد بتوان این اثر را یک راهنما به شمار آورد: کتابی برای حل مشکلات و ارائه ی پیشنهادها.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب تکنیک های نواختن پیانو (نسخه PDF) را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.