فیدیبو نماینده قانونی انتشارات البرز و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

چرا مردها دروغ می‌گویند و زنها گریه می‌کنند

نسخه الکترونیک کتاب چرا مردها دروغ می‌گویند و زنها گریه می‌کنند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

چرا مردها دروغ می‌گویند؟ چرا مردها فکر می‌کنند که در هر زمینه‌ای باید حق به جانب آنها باشد؟ چرا مردها از زیر بار تعهد فرار می‌کنند؟ از سوی دیگر، چرا زنها برای رسیدن به خواسته‌هایشان گریه می‌کنند؟ چرا اصرار دارند که درباره جزئیات موضوعات اینهمه حرف بزنند؟ چرا آنها اغلب در برقراری رابطه جنسی با همسرشان پیشقدم نمی‌شوند؟
در این کتاب به حدود ۴۰ سؤال که خوانندگان کتابها و بینندگان برنامه‌های مختلف در جهان بیش از همه به آنها اشاره می‌کنند جواب داده‌ایم. سعی کرده‌ایم برای جواب‌دادن به این پرسشها از تجربه‌های شخصی، بررسیها و پژوهشهای به عمل آمده، از تازه‌ترین مطالعات صورت گرفته، از علوم حاضر و سرانجام از عقل سلیم استفاده کنیم. بعد از آن راه حلهایی عملی به شما ارائه داده‌ایم تا به کمک آنها بتوانید با جنس مخالف خود ارتباط منطقی برقرار سازید.

دانلود کتاب چرا مردها دروغ می‌گویند و زنها گریه می‌کنند در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

من این کتابو اتفاقی نسخه چاپیشو خریدم ،خیلی خوبو جالبه ،توصیه میکنم حتما بخونید.
در 1 ماه پیش توسط نفس بانو
به نظر من خیلی علمی نیس فقط برای سرگرمی خوبه و اصلی ترین سوال منو که چرا مردها دروغ میگن رو درست و حسابی جواب نداده.
در 3 ماه پیش توسط min...deh
بسیار جالب بود توصیه میکنم خانم ها و آقایون حتما مطالعه بفرمایید
در 4 ماه پیش توسط الهام یوسفی
کتاب بسیار قوی در روابط زوجین و باعث جلوگیری از بحث و فاصله عاطفی مابین زوجین میشود
در 5 ماه پیش توسط زینب دارایی
مطرح شدن بحث نق زدن که بسیار در حوزه تربیتی و سلامت روابط زناشویی مطرح شد تا ریشه های اختلافات در روابط بین خانوادگی.اینکه چرا یک چیز رو باید ۱۰۰ بار به مردها بگی و اخر هم کار را انجام نمی دهند و قطعا ۱۰۰ سوال دیگر جذاب در زندکی مشترک جوابش توی این کتاب هست.البته با توجه با تعداد صفحات زیاد این کتاب چاپی را تهیه کنید بهتر است چه بسا نیاز باشد به همسرتان هم بدهید
در 5 ماه پیش توسط سعید صداقت