در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۳,۷۰۰ تومان
2.85 $

درباره کتاب

چرا مردها دروغ می‌گویند؟ چرا مردها فکر می‌کنند که در هر زمینه‌ای باید حق به جانب آنها باشد؟ چرا مردها از زیر بار تعهد فرار می‌کنند؟ از سوی دیگر، چرا زنها برای رسیدن به خواسته‌هایشان گریه می‌کنند؟ چرا اصرار دارند که درباره جزئیات موضوعات اینهمه حرف بزنند؟ چرا آنها اغلب در برقراری رابطه جنسی با همسرشان پیشقدم نمی‌شوند؟
در این کتاب به حدود ۴۰ سؤال که خوانندگان کتابها و بینندگان برنامه‌های مختلف در جهان بیش از همه به آنها اشاره می‌کنند جواب داده‌ایم. سعی کرده‌ایم برای جواب‌دادن به این پرسشها از تجربه‌های شخصی، بررسیها و پژوهشهای به عمل آمده، از تازه‌ترین مطالعات صورت گرفته، از علوم حاضر و سرانجام از عقل سلیم استفاده کنیم. بعد از آن راه حلهایی عملی به شما ارائه داده‌ایم تا به کمک آنها بتوانید با جنس مخالف خود ارتباط منطقی برقرار سازید.

نظرات کاربران

کتاب بسیار قوی در روابط زوجین و باعث جلوگیری از بحث و فاصله عاطفی مابین زوجین میشود
در 1 ماه پیش توسط z.d...016
مطرح شدن بحث نق زدن که بسیار در حوزه تربیتی و سلامت روابط زناشویی مطرح شد تا ریشه های اختلافات در روابط بین خانوادگی.اینکه چرا یک چیز رو باید ۱۰۰ بار به مردها بگی و اخر هم کار را انجام نمی دهند و قطعا ۱۰۰ سوال دیگر جذاب در زندکی مشترک جوابش توی این کتاب هست.البته با توجه با تعداد صفحات زیاد این کتاب چاپی را تهیه کنید بهتر است چه بسا نیاز باشد به همسرتان هم بدهید
در 1 ماه پیش توسط سعید صداقت
من ٢٠صفحه فعلا خوندم تا حالا بد نبوده
در 2 ماه پیش توسط zag...235
ساده و کاربردی ، از مطالعه این کتاب لذت بردم
در 5 ماه پیش توسط Mos...oup
واقعا عالی بود
در 8 ماه پیش توسط fhd...rya