در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۲,۷۰۰ تومان
2.35 $

درباره کتاب

«فوت و فن عشق ورزیدن» به ما می‌آموزد که هرگز نباید دلسرد گردیم. عشق تنها نتیجه ملاقات‌هایی اتفاقی نیست تا وابسته به شانس ما باشد. باید بدانید که عشق یک عکس‌العمل انسانی کاملاً قابل پیش‌بینی و قابل کنترل است! عشق وقتی پدید می‌آید که نیازهای روانشناختی اصلی یک شخص تأمین گردند. البته گاهی اوقات ظاهرا به نظر می‌رسد که عشق به صورت تصادفی روی می‌دهد ولی حتی در چنین مواردی باید مطابق قواعد عشقی ذکر شده در کتاب رفتار کرد. کسی که آگاهانه و هوشمندانه قوانین عشق را در زندگی خود اجرا نماید، دچار یک زندگی بدون عشق نمی‌شود. برای موفقیت در روابط عشقی کافی است از توانایی خود برای ایجاد تحول و تأثیرگذاری بر روحیات احساسی، برخوردها و رفتارهای دیگران مطلع شوید. این توانایی با بهره‌گیری از تکنیک‌های اثبات شده روانشناختی به دست می‌آید. البته ما راجع به سوءاستفاده از دیگران صحبت نمی‌کنیم بلکه تنها از تکنیک‌هایی خردمندانه بهره می‌جوییم.
کتاب «فوت و فن عشق ورزیدن» شامل دو فصل اصلی است و در آن راهکارهای بسیاری برای راهنمایی شما در جذاب‌ترین جست‌وجوی زندگیتان و موفقیت در فعالیت‌های زندگی ــ ارائه شده است. فصل اول به شما کمک می‌کند تا دل شخص محبوبتان را به دست آورید. در فصل دوم یک گام جلوتر می‌رویم و به کسانی کمک می‌کنیم که عشق زندگی خود را به دست آورده‌اند ولی از بد روزگار او را از دست داده‌اند یا در آستانه از دست دادن او هستند. در این فصل دل شخصی را دوباره به دست می‌آورید.

نظرات کاربران

کتاب بسیار قوی و راهبردی برای بدست اوردن دل دیگران و بسیار انسان رو دانا میکنه
در 6 روز پیش توسط z.d...016
به قدری که توقع داشتم ، کتاب خوب نبود
در 1 هفته پیش توسط far...gam
هر چیزی نیاز به آموزش و تمرین داره حتی عشق
در 2 هفته پیش توسط محمود خدائی
کتابی علمی مفید و کاربردی میباشد
در 3 هفته پیش توسط z.d...016
بخشی از نمونه کتاب... ?? حیوانی که تربیت می‌شد، از آن پس با دل و جان برای او خدمت می کرد و او هم هرگز از تشویق روزمره آنها با سطل پر از غذای دلچسب غافل نمی شد. دکتر والدریپ سوگند می‌خورد که هرگز حیوانی(!) را ندیده است که به این روش تربیت نشود. صبر و پشتکار دو عنصر اساسی در روش موفق او بودند. محبوب شما هر چقدر هم سرکش و دست نیافتنی به نظر برسد با استفاده مناسب از صبر و پشتکار به شما خواهد رسید!!! ? سطل غذای شما نیز عشق است که به روش‌های توجه، درک، پذیرش، قدردانی و محبت به او ارائه خواهد شد!!!!!!!!!??
در 4 هفته پیش توسط melika