کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

هنر همیشه بر حق بودن : ۳۸ راه برای پیروزی در هنگامی که شکست خورده‌اید

نسخه الکترونیک کتاب هنر همیشه بر حق بودن : ۳۸ راه برای پیروزی در هنگامی که شکست خورده‌اید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

اگر طبیعت بشری پست نبود بلکه کاملاً شریف بود، می‌بایست در هر مباحثه‌ای فقط در پی کشف حقیقت می‌بودیم. نمی‌بایست کم‌ترین اهمیتی می‌دادیم به این که حق با ماست یا خصممان. می‌بایست این مسئله را بی‌اهمیت، یا، به هر حال، حائز اهمیتی ثانویه تلقی می‌کردیم.
ولی، در شرایط فعلی، دلمشغولی اصلی همین است. نخوت ذاتی ما، که نسبت به قوای فکریمان حساسیت خاصی دارد، قبول نخواهد کرد که موضع اولیه ما نادرست و موضع اولیه خصممان درست بوده است.
تنها راه‌حل این معضل آن است که همیشه به خود زحمت دهیم تا حکم درستی صادر کنیم.
به این منظور، انسان باید پیش از سخن گفتن بیندیشد. ولی، در مورد اکثر مردم، نخوت ذاتی با پُرحرفی و فریبکاریِ ذاتی توأم است. انسان‌ها پیش از این که بیندیشند سخن می‌گویند؛ و حتی اگر پس از آن بفهمند که سخن نادرستی بر زبان رانده‌اند، باز هم می‌خواهند این امر را وارونه جلوه دهند. علاقه به حقیقت، که ممکن است تصور شود تنها انگیزه آن‌ها از بیان سخنی بوده که مدعی درستی‌اش هستند، جای خود را به منافع و مصالح نخوت می‌دهد.
بنابراین، به خاطر همین نخوت، آنچه درست است باید نادرست، و آنچه نادرست است باید درست به نظر برسد.

دانلود کتاب هنر همیشه بر حق بودن : ۳۸ راه برای پیروزی در هنگامی که شکست خورده‌اید در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب جالبی هست و ارزش خوندن داره، روشهای سفسطه گری در بحث کردن رو نام می بره و باعث میشه که از این به بعد مچ سفسطه گرها رو توی بحث کردنهامون بگیریم و بخوبی باهاشون مقابله کنیم.
در 2 هفته پیش توسط مرجان
کلمات قلمبه سلمبه زیاد استفاده کرده ولی در کل خوندن این کتاب رو خیلی پیشنهاد می کنم و بسیار بسیار کاربردی هست. خصوصا برای افرادی که از نظر ارتبلطی و گرفتن حقشون تو مامعه ضعف دارند، تکنیکهای مبارزه ولامی رو یجورایی میشه از این کتاب استخراج کرد. البته یکی از معایبش هم از نظر من اینه که برای هر تکنیکش چند مثال عملی و کاربردی که عام باشه و تو جامعه بشه استفاده کرد نداره. البته مثالهایی هم در بعضی جاها داره ولی ممکنه زیاد جامع و پر استفاده نباشه
در 2 ماه پیش توسط mou...h.m
با اینکه ترجمه ش نیاز به یه لغت نامه داره کنارتون باشه با این حال میشه از این کتاب میشه بهره برد راه های سفسطه کردن رو جالب توضیح داده
در 2 ماه پیش توسط محمد لرکی
من این کتاب و کتاب #مغلطه رو پارسال قبل از دیدن مناظره های ریاست جمهوری تهیه کردم و خوندم! ترجمه اش هم از نظر من قابل قبول بود، خصوصا اینکه این کتاب رو بعد از ترجمه ی اشک درآر کتاب مغلطه خوندم! حداقل پای این یکی اگر هم اشکی ریخته شد از زهر محتوا بود نه ندانم کاری مترجم!
در 3 ماه پیش توسط س صالح
کمترین فایده مطالعه این کتاب، شناسایی ترفند های حریف در مباحثات است، می توان منصف بود و ترفند های حریف را خنثی کرد یا می توان به هر شکلی طرف مقابل را شکست داد. انتخاب با خود ماست. کتاب مغالطات تالیف علی اصغر خندان، برای علاقمندان به موضوعات مشابه نیز می تواند مفید باشد. که البته کتاب اخیر نیز اقتباسی است از کتاب مغالطات مادسن پیری.
در 4 ماه پیش توسط افشین عبداله نژاد