فیدیبو نماینده قانونی انتشارات شهید کاظمی و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

گپ و گفت حرفه ای : نکته های کاربردی در مصاحبه برای خاطرات شفاهی

کتاب گپ و گفت حرفه ای : نکته های کاربردی در مصاحبه برای خاطرات شفاهی

نسخه الکترونیک کتاب گپ و گفت حرفه ای : نکته های کاربردی در مصاحبه برای خاطرات شفاهی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب گپ و گفت حرفه ای : نکته های کاربردی در مصاحبه برای خاطرات شفاهی:

درباره‌ی روش‌ها و تکنیک‌های مصاحبه، نوشته‌های بسیاری منتشر شده، اما این‌جا می‌خواهیم مصاحبه‌ای برای گردآوری یک فرهنگ و تاریخ انجام دهیم؛ تاریخی که در سینه‌های آدم‌های جنگ خاک می‌خورد و مصاحبه‌گر تکلیف خودش دانسته که این گنجینه‌ی ملی و سرمایه‌ی عظیم انسانی و معنوی را استخراج کند. با این حال، بسیاری از مطالب این کتاب، در هر مصاحبه‌ای، راهگشاست.
مخاطب ما در این کتاب، «مورخ شفاهی» نیست؛ بلکه «مصاحبه‌گر خاطرات شفاهی» است. ما در تاریخ شفاهی، با تاریخ سروکار داریم. منتها به جای اینکه سراغ اسناد و مدارک برویم، سراغ کسانی رفته‌ایم که حادثه‌ها را خلق کرده‌اند یا رویداد را بدون واسطه شنیده‌اند. حالا مورخ یا مصاحبه‌گر می‌خواهد به زمینه‌ها و چگونگی آن رویداد بپردازد. در «خاطره‌ی شفاهی» اما، مصاحبه‌گر، شنونده‌ی حرف‌ها، روایت‌ها و یادمانده‌های سوژه‌اش است.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب گپ و گفت حرفه ای : نکته های کاربردی در مصاحبه برای خاطرات شفاهی را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.